settingsAccountsettings
Menusettings

otomatik ödeme

+1 oy
kredi kartı bilgilerimle uygulamaları indirirken "çekilsin mi" diye sorunlan ekrana yanlışlıkla bir daha sorma dedim bunu nasıl geri çevirebilirim?

yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
24, Eylül, 2011 App Store kategorisinde proz (130 puan) tarafından soruldu
Açıkçası hangi ekran ve seçenek olduğunu çıkartamadım. App Store'dan otomatik olarak uygulama satın alınamıyor. Her seferinde şifre isteyerek onay sorar.
şifre ve onay istemediği için kart bilgilerini değiştirsem de maalesef geriye çekemiyorum. ekran görüntüsü alma şansım da olmadığından ücretli bir uygulama yüklemek istediğinizde bir onay kutusu karşınıza geliyor onun sağ alt tarafında bir daha sorma seçeneğini tıkladığımdan bu sorun karşıma çıktı bu şekilde adım adım anlatmış oluyorum aslında
Benim cahilliğimden kusura bakmayın halen sorununuzu anlayabilmiş değilim. Şu an App Store'dan uygulama mı indiremiyorsunuz? Yani ne yapamadığınızı söyleyebilirseniz sanırım sorununuzu daha iyi anlayacağım.
siz kusura bakmayın tam açıklayamadım sanırım uygulama yükleyebiliyorum tek istediğim ücretli bir uygulama indirmek istediğimden bana onay için soru sorması. adım adım anlatacak olursam ücretli bir uygulamayı tıklıyorum ardından "buy" seçeneğini seçiyorum ve hemen indirmeye başlıyor normalde tekrar onay alması gerekiyordu ben o penceredeki kutuyu işaretlemem. aslında en kolayı app store u açıp ücretli bir uygulamayı indirmeye çalıştığınızda karşınızda bir onay penceresi çıkıyor oradan tekrar onay veriyorsunuz yalnız bu pencerenin sol alt kısmında "don't ask me later" kutucuğu var bu işlemi kendiniz şimdi yapabiliyorsanız ricam bunu denemeniz. başka türlü anlatamayacağım çünkü. oradan onay vermezseniz boşu boşuna indirmiş de olmazsanız sadece deneme amaçlı?
Az önce paralı bir uygulama indirmeyi denedim ve ekran görüntüsünü http://imageshack.us/photo/my-images/215/buyapp.png/ adrese yükledim. App Store'dan şifrenizle en son birşey satınalmanızdan bu yana 15 dakika geçerse yeni bir uygulama indirilirken yine şifre soruluyor. Otomatik satın al diye bir seçenek hiç görmedim şu ana kadar.
bahsettiğim b undan sonraki ekran şifrenizi yazdıktan sonra yüklensin mi diye sorduğu ekrandı. yardım etmeye çalıştığınız için çok teşekkür ederim kusura bakmayın derdimi anlatamayarak bayağı vaktinizi aldım
Bende de sormuyor ve hep böyle kullanıyorum. Sanırım hatırladım ne demek istediğinizi tam emin olamasam da. Eğer şifre sonrası tekrar bir onay ekranı seçeneği varsa bile nasıl tekrar çıkarılabileceğini açıkça bilemiyorum.
şu an ne demek istediğim anlaşıldı sanıyorum yine de çok teşekkür ederim mustafa bey iyi akşamlar

1 cevap

0 oy
Böyle bir ekran çıkmıyor ki
16, Nisan, 2013 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,912 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

...