settingsAccountsettings
Menusettings

Yurtdışından aldığım iPhone 4'ümün hoparlörü bozuk, yetkili servis nerede var ?

0 oy
istanbulda ki apple store bu konuyla ilgili yardımcı olamayacaklarını söylediler.
24, Eylül, 2011 iPhone kategorisinde sulek (180 puan) tarafından soruldu
24, Eylül, 2011 mustafatan75 tarafından düzenlendi

1 cevap

0 oy

Apple'ın iPhone haricindeki tüm ürünlerine servis desteğini Türkiye'de Bilkom veriyor.

Fakat iPhone ithalatı operatörler üzerinden olduğu için bu işin servis kısmı Bilkom'a it değil. iPhone'un Türkiye'deki resmi servis hizmetini, diğer bir çok cep telefonu markasına hizmet veren Genpa yapıyor. Aşağıda linkte servis noktalarının adreslerini bulabilirsiniz:

http://www.genpa.com.tr/_teknik_servis_soru2

24, Eylül, 2011 mustafatan75 (50,026 puan) tarafından cevaplandı
peki bu durumda garanti kapsamından çıkıyor galiba, öyle mi ?
Muhtemelen :( fakat siz yine de bir şansınızı deneyin. Sonucu da paylaşırsanız sevinirim. Bir de hoparlörün sorunu nedir tam olarak ?
hoparlör tamamen çalışmıyor. yani telefon seslideyken de sessizde gibi. ama cızırtı filan da yok tamamen sessiz de gibi sadece titreşimi var.
genpadan nihayet 10 gün sonra aradılar. sanırım ön kameramda da hasar oluşmuş ve 295 lira istediler. fakat telefonum yurtdışından alındığı için kapanıp açılmama riski olduğunu söyledir. ben de güvenemedim ve şartlarını kabul etmedim. bi şekilde yurtdışına göndermeyi düşünüyorum. tam olarak da anlayamadım o riskin ne olduğunu. ayrıca yurtdışında o risk var mı onu da bilmiyorum. yardımcı olabilirseniz eevinirim. teşekkürler.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

...