settingsAccountsettings
Menusettings

İphone 5s - ios 10.3.1'e güncellemenin zararı var mıdır ?

0 oy

İphone 5s kullanıcısıyım. Telefonum son günlerde kendi kendine donuyor kapanıyor açılıyor. Reset atmayı denedim ama nafile. İtunes ile yedekleme yaptım. Şimdi geri yükleme yapmak istiyorum. ( iphone'a geri yükle ) seçeneğine tıkladığımda;

" ortamlarınızın ve diğer verilerinizin tümü silinecek ve İphone yazılımının en yeni sürümü yüklenecektir. " yazısı çıkıyor.

Geri yükleme yapmak için en yeni sürümü güncellemek zorunda mıyım ? Aslında sorun en iyi sürümü güncellememek değil, cihazımın önceki yıllarda olduğu gibi ( iphone 4 ) ios 7 güncellemesinde telefonda oldukça ağırlaşmıştı ve apple yoğun tepki almıştı ve geri dönüşümünü imkânsız hale getirmişti. Tek endişem bu, yani iphone 5s kullanıcısı olarak ios 10.3.1 sürümüne güncellemem doğru olur mu ? Hem cihazımın donup kapanıp açılması sorunu açısından. Hem de Performans ve yenilikler açısından. Umarım kendimi ifade edebilmişimdir. smiley  Teşekkürler. 

Edit : ios 10.3.1'e güncelledim. Mavi ekran olayı gitti fakat kapanıp açılmalar devam ediyor.

18, Nisan, 2017 iPhone kategorisinde Emre.M (11 puan) tarafından soruldu
19, Nisan, 2017 Emre.M tarafından düzenlendi

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
0 cevap
...