settingsAccountsettings
Menusettings

Fotograflarım görünmüyor.

0 oy
Kameradan çektiğim ve ekran görüntüsü aldığım resimler Fotoğraflar'ımda görünmüyor. Düne kadar olan tüm resimlerimde hiçbir sorun yok, görebiliyorum. Ancak ne olduysa bilemiyorum çektiğim veya ekran görüntüleri aldığım resimler hayal gibi yoklar. WiFi ve bilgisayar baglantılarıyla da görünmüyorlar.

Ayarlardan Fotograf Arşivini aktif veya pasif yapmama ve ayrıca İndir ve Özgünleri Tut seçeneğini yine aktif veya pasif yapmama ragmen yine göremiyorum. Kameranın veya ekran görüntü almanın sesi geliyor, duyuyorum.

Ne yapabilirim acaba? Teşekkür ederim.
7, Ekim, 2016 iPhone kategorisinde hcelik (3 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Merhaba asagidaki yontemleri sirasi ile deneyiniz 1- herhangi bir fotograf cekip telefonu kapatip acin. 2- facebook ya da benzeri birseye fotograf yuklemeyi deneyin. Her iki yontemde de albume erisemezseniz. 3.Itools isimli uygulamayi bilgisayariniza indirin. Telefonunuzu bilgisayara baglayin ve itools uygulamasini kullanarak telefonunuzdan resimlere erismeye calisin. 4. Itunes ile telefonunuzu komple yedekleyin ve iphone extraction isimli uygulama ile aldiginiz yedegin icinden resimleri ayiklamayi deneyin
8, Ekim, 2016 mervecsgn7 (434 puan) tarafından cevaplandı
Teşekkür ederim yardımlarınız için.
Çalıştı.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,916 soru

32,024 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
0 cevap
25, Temmuz, 2016 iPad kategorisinde kntbotan (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
19, Eylül, 2015 iPhone kategorisinde OkanKonucuk (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
27, Temmuz, 2015 iPhone kategorisinde nevinkobak (3 puan) tarafından soruldu
...