settingsAccountsettings
Menusettings

iTunes/bill den para çekilmiş? Neden niçin çekildiği belirtilmemiş?

0 oy
iTunes dan ücretsiz uygulama indirmeye çalıştığımda kredi kartı bilgisi istendi daha sonra kredi kartımdan 14 tl kadar iTunes/bill tarafından çekildiğini gördüm. Ne için çekildiği belirtilmemiş. Yardımcı olur musunuz?
23, Eylül, 2016 iTunes kategorisinde Emrdgn (4 puan) tarafından soruldu

1 cevap

–1 oy
23, Eylül, 2016 mustafatan75 (50,026 puan) tarafından cevaplandı
Uygulamadan dolayı kesildiğini zannetmiyorum. Uygulama içi abonelik almadım. Satın aldığım öğeleri de biliyorum. Bence bu başka nedenden dolayı.
Yazıda anlattığımız şekilde kontrol ettiniz mi?
evet mustafa bey. Verdiğiniz linktende kontrol ettim. Hatırlamadığım abonelik yada satın alma varmı diye kontrol ettim malesef. Sanırım orada abonelikler yazmıyor.
Aboneliğinizi kontrol için : https://support.apple.com/tr-tr/HT202039
bu verdiğiniz linki de kontrol etmiştim. Herhangi bir abonelik görünmüyor. Başka bir durum olabilir mi? Kontrol amaçlı çekmiş olabilirler mi ?
İlk kart tanımlandığında kontrol amaçlı 1$ (3TL) çekip sonra iade ediyorlar, fakat sizin rakam çok yüksek. Bir hafta kadar bekleyin, iade olmaz ise bankanız üzerinden itiraz edersiniz. Ya da önce Apple Destek ile görüşün.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap
14, Şubat, 2015 iTunes kategorisinde Mustafaa (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
...