settingsAccountsettings
Menusettings

Paralı oyunları ücretsiz indirme.

0 oy
Bildiğiniz gibi android Google Play'de paralı uygulamalar bazı internet sitelerinde dosya içerikleri ile oynanarak ücretsiz indirilebiliyor. Ben iPhone 5s iOS 10 beta kullanıyorum. Jailbreaklı değil cihazım. Böyle birşey bende mümkün olur mu? İndirebilir miyim bende ücretsiz? Var mı bildiğiniz siteler?
17, Ağustos, 2016 App Store kategorisinde yusufk2 (81 puan) tarafından soruldu

2 Cevaplar

0 oy
Asla böyle bir şey mümkün değildir.
20, Ağustos, 2016 Halim Can Temirci (31 puan) tarafından cevaplandı
Mümkün. iOS 9.3.4 mümkün. Dünden beri indiriyorum.
0 oy
Vshare adlı uygulamayı telefon sürümünüze göre safariden yükleyin. Uygulamayı talimatlarına göre kurun. Arama butonundan istediğiniz uygulamayı aratarak kurabilirsiniz.
2, Ekim, 2016 mervecsgn7 (434 puan) tarafından cevaplandı
Size iyi vshareler!
http://i.hizliresim.com/B81ao9.png

Şimdi de vshare böyle oldu. Önceden böyle olmamıştı. Tekrar internet cafeye gitmem gerekecek. Birde jailbreak yapsam garantiden çıkar mı?
İTunes Store 'ye giriş yapın. Hesabınız yoksa kaydolun ve deneyin.

Jailbreak'in Sonu mu Geliyor?

Saurik yani Jay Freeman'ın kapısını açtığıJailbreak Apple'ın uzun süredir gündemini meşgul ediyordu. Gelen haberlere göre iOS 9 ile birlikteJailbreak tarih olacak. Evet, her iOS dürümünde bu tarz haberler yapılır fakat gelen duyumlar Apple'ın bu konuda çok sert önlemler alacağını gösteriyor. Bildiğiniz gibi Apple Jailbreak yapılan ürünleri garanti dışında bırakıyor.

Evet,  jailbreak garanti dışı yapar.
Giriş yapıyorum hemen uygulamadan atıyor. Tekrar deniyorum yine aynı. İnternet kafe yolu gözüküyor yine. Jailbreak 9.3.5 için yokmuş. Belki ios 10 ile birlikte yaparlar. Itunes ile geri yükleme yapınca telefon sıfırlanıp jailbreak yok olduğu için garantide sıkıntı çıkmıyormuş.
Peki jailbreak galiba en iyisi.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
19, Şubat, 2015 iPad kategorisinde QEMREQ (107 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
10, Nisan, 2012 iPhone kategorisinde İphonesorunlari (230 puan) tarafından soruldu
...