settingsAccountsettings
Menusettings

apple kimliğim yok

0 oy
iyi günler ben iphone ipad vs kullanısı değilim ve bir apple kimliğimde yok ama kredi kartımdan itunes.com/bill itunes.com adresi üzerine iki defa çekim yapılmış bu çekimler kim üzerine veya hangi apple kimliğinden yapılmış bulabilme imkanımız var mı çünkü bilgim dahilinde olan bir harcama değil ve apple kimliğim de olmadığı için ne satın alınmış göremiyorum diğer sorulara verilen cevaplardan yola çıkarak bişeyler yapmaya çalıştım fakat kimlik ve şifre istediği için işe yaramadı en kısa zamanda geri dönüş sağlarsanız çok sevinirim kolay gelsin.
4, Ağustos, 2016 Genel kategorisinde Aayşe (3 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Eğer Apple Kimliğiniz yoksa bir başkası sizin kart bilgilerinizi kendi Apple Hesabında kullanıyor demektir. Fakat kim olduğunu öğrenemezsiniz.

Tek yapmanız gereken bankanız üzerinden bahsettiğiniz çekimlere itiraz etmek ve hatta bence kartınızı iptal ettirtmek. Belli ki biri kart bilgilerinizi ele geçirmiş. (Bu arada miktar küçükse ailenizden ya da çevrenizden biri olma ihtimali yüksek çünkü kötü niyetli birileri yüksek miktar çekim yapar, öyle küçük şeylerle uğraşmaz)

Siz bankanız üzerinden itiraz edince iade yapılacaktır. Ayrıca Apple da ilgili hesabı askıya alacaktır.
4, Ağustos, 2016 mustafatan75 (50,026 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,916 soru

32,024 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap
...