settingsAccountsettings
Menusettings

Apple Music arşivim cihaza yüklenmiyor

0 oy
Cihazımda başka bir AppStore hesabı ile giriş yaptım daha sonra kendi hesabımla tekrar giriş yaptım Apple Music den çıkış yapmış cihaz kendi kendine. Kendi hesabımı AppleMusice geri bağladım fakat arşivime eklediğim parçalar hala cihaza yüklenmedi uzun süredir WiFi'a bağlanamadım sorun bu yüzden midir yoksa o parçaları tekrar eklemem gerekiyor mu ?
10, Temmuz, 2016 iTunes kategorisinde oguzdindar (343 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Ayarlar>>Müzik menüsünden iCloud Müzik Arşivi seçeneğinin aktive edildiğinden emin olun. Burada sıkıntı yoksa Hücresel Ağ üzerinden çalma ve indirme kısıtlandıysa kablosux ağa bağlanmadan müzikleri indirmez ya da çalmaz.
10, Temmuz, 2016 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
iCloud müzik arşivi seçeneğim açık. Hücresel ağ üzerinden dinleme kısıtlamam yok fakat hücresel üzerinden indirmiyor sanırım ama listemde eklenmiş şekilde (inmiş değil) bile göremiyorum (üzeri silik beyaz şekilde)
Ayarlar>>Genel>>Sınırlamalar>>Müzikler menüsündeki Explicit seçeneğinin kapalı olduğundan emin olun. Eğer hala sorun devam ediyorsa Cihazınızda yazılımsal bir sorun olabilir. Aşağıdaki yazıdaki işlemleri sırasıyla uygulayın. Her işlemden sonra sorunun düzelip düzelmediğini denetleyin. Eğer hala sorun hala devam ediyorsa ikinci linkten AppleDestek ile irtibata geçin.
http://www.iphoneturkey.com/2013/11/iphone-ve-ipadde-reset-sifirlama-islemleri.html
https://www.apple.com/tr/support/contact/
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
11, Temmuz, 2015 iTunes kategorisinde JPriest (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap
31, Aralık, 2016 iPhone kategorisinde tryc (9 puan) tarafından soruldu
...