settingsAccountsettings
Menusettings

Fotoğraf yükleme

0 oy
Fotoğraflara girip facebooka fotoğraf yükleyemiyorum. Fakat Facebooka girip o şekilde fotoğraf yüklemekte sorun yok. Daha önce böyle sorun yoktu.
10, Temmuz, 2016 iPhone kategorisinde mawi aşk (83 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap
Cihazınızdan Ayarlar>>Facebook menüsünden kimlik ve şifrenizle giriş yapıp tekrar deneyin. Şayet daha önceden giriş yaptıysanız buradaki hesabınızdan çıkış yapıp tekrar giriş yapın. Eğer bu işlem de sorunu çözmezse Cihazınızda yazılımsal bir sorun olabilir. Aşağıdaki yazıdaki işlemleri sırasıyla uygulayın. Her işlemden sonra sorunun düzelip düzelmediğini denetleyin.

http://www.iphoneturkey.com/2013/11/iphone-ve-ipadde-reset-sifirlama-islemleri.html
10, Temmuz, 2016 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
11, Temmuz, 2016 mawi aşk tarafından seçilmiş
Facebook'ta fotoğraf yüklemekte sorunum yok. Sadece fotoğraflardan direkt facebooka fotoğraf yükleyemiyorum. Bugün bu sorunla karşılaştım
Dediğinizi zaten anladım ve Ayarlar>>Facebook menüsünden giriş yapmış olmanız şart fotoğraflar uygulamasından direkt paylaşım yapmak için.
Ben iPhone'u yaklaşık olarak 2 haftadır kullanıyorum. Hiç bir zaman ayarlar bölümünden Facebook'u açmadım. Bugün itibari ile fotoğraf yükleyemiyorum. Yoksa facebooka girip oradan yüklemekte sorun yok. Ayrıca 00800448829878 ücretli mi?
Dediğim yerden giriş yapılmamış ise direkt foto paylaşımı yapamazsınız. Bu konuda yanıldığınızı sanıyorum. Bahsettiğiniz numara ücretsiz.
Şöyle bi durum var başka fotoğraf uygulamalarından bestie veya sweetselfie uygulamasından direkt facebooka resim yükleyebiliyorum ve bunu denedim. Bestie uygulamasını açıp fotoğraf uygulamasından resim alıp bestieden direkt facebooka yükledim. Fakat fotoğraflar uygulamasından bunu yapamıyorum. Bu sorunum güniçinde oldu. Sanırım ayarları kurcaladım. Facebook'u silip yüklemek çözüm olurmu acaba. O şekilde yaparım fakat internet paketim az. Peki apple destek bu konuda yeterli çözüm yapabilirmi.
Facebook uygulamasını kaldırmayı deneyin. Eğer Ayarlar>>Facebook menüsünden facebook hesabınıza giriş yaptığınız halde sorun devam ediyorsa cihazınızda yazılımsal bir sorun olabilir. Aşağıdaki yazıdaki işlemleri sırasıyla uygulayın. Her işlemden sonra sorunun düzelip düzelmediğini denetleyin. Eğer hala sorun devam ediyorsa o zaman AppleDestek ile irtibata geçersiniz...
http://www.iphoneturkey.com/2013/11/iphone-ve-ipadde-reset-sifirlama-islemleri.html
Apple destekle görüştüm. Ayarları sıfırladım fakat sorun düzelmedi. Şöyle bir şey daha var. İnstagram snapchat ve kendime mail olarak gönderebiliyorum
Ve şöyle bi durum var. Ayarlarsan Twitter'a girmedim ve sadece uygulamayı açtım. Her zamanki gibi fotoğraflara girip Twitter'a fotoğraf yükledim ve sorun yok. Sadece Facebook da sorun yaşıyorum. Sorun Facebook'da olabilirim?
Olabilir aşağıdaki linkten Facebook'a sorununuzu iletebilirsiniz...
https://www.facebook.com/help/
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,912 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
23, Aralık, 2015 iPhone kategorisinde sim1907 (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
21, Aralık, 2015 iPhone kategorisinde esinnkaratass (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
...