settingsAccountsettings
Menusettings

Güncelleme yapmama rağmen yapmamışım gibi görünüyor

0 oy
Google drive uygulaması güncelleme yaptım fakat appstore da hala güncelleme yapılmamış gibi görünüyor. Aç yazıyor basınca açılmıyor. Ana ekranda ise üzerinde bekliyor yazıyor. Telefonu aç kapa yaptım. Appstore'dan çık gir yaptım son olarak verileri sildim yine aynı. Ne yapmalıyım? (Telefonu alalı 9 gün oldu) Garantiye vermeli miyim?
9, Temmuz, 2016 App Store kategorisinde Destrovski (7 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Uygulamayı kaldırıp yeniden indirmeyi deneyin. Eğer olmuyorsa uygulamalar bazen ciddi bir hata barındırdığında geliştiriciler sorunlu uygulamanın kullanıcılar tarafından indirilmesini engellemek için uygulamayı mağazadan çekerler ki kullanıcılar sorunlu uygulama ile bir sorun yaşamasınlar. Bu bahsettiğiniz güncelleme olması ama yüklediğiniz halde bu şekilde görünmesi bundan kaynaklanıyor. Geliştirici ne zaman uygulamadaki sorunu çözüp AppStore'a yeniden koyarsa bu sorun çözülecektir sanıyorum. Google zaten bir kaç gün içinde problem varsa problemi çözecektir.

Yok eğer bahsettiğim gibi bir durum yoksa cihazınızda yazılımsal bir sorun olabilir. Aşağıdaki yazıdaki işlemleri sırasıyla uygulayın. Her işlemden sonra sorunun düzelip düzelmediğini denetleyin.

http://www.iphoneturkey.com/2013/11/iphone-ve-ipadde-reset-sifirlama-islemleri.html
10, Temmuz, 2016 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
14, Ağustos, 2012 App Store kategorisinde htatli (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
28, Aralık, 2013 App Store kategorisinde Frtgydn (73 puan) tarafından soruldu
...