settingsAccountsettings
Menusettings

Telefonum oldukça takılıp donuyor

0 oy
5S kullanıyorum telefonum birkaç ay önce yarım bir şekilde suya girdi içindeki suyu temizleyip pirincin içine koydum alıp açtığımda ekranda bulanıklık vardı kullandıkça da gitti. Aylar geçti ve kendi kendini yönetmeye, çabuk ısınmaya başladı. Telefon kullanılacak gibi değildi, tuşlara basıyor bir şeyler açıyordu sürekli. Bende telefonu home+ power tuşuna basarak ve ekranı kapayıp tekrar açıp duruyordum. (Hala ve hala geçmese bile) Dün telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm ve iCloud'tan giriş yaptım gene aynısı oldu. Bu sefer tekrar fabrika ayarlarına döndürdüm ve telefona sıfırdan başladım. Hiçbir problemi yoktu ama ben gene de biraz bekleyerek Snapchat indirdim gene problem olmadı saatler sonrasında da Whatsapp indirdim. Sonra telefonum tekrar takılmaya, donmaya başladı. Uygulamaları sildim hala öyle. Arayan birinin telefonunu dahi açamıyorum. Donuyor, uygulamalara girmeme, tuşlara basmama izin vermiyor vs... Sorun nedir? Bu durumda kendi yapabileceğim bir şey var mı? Şimdiden çok teşekkür ederim.
7, Temmuz, 2016 iPhone kategorisinde eda gunes (3 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Cihazınızı orijinal olduğundan emin olduğunuz bir kabloyla bilgisayarda aşağıdaki işlemi uygulayın. Eğer sorun hala devam ediyorsa cihazınızı bir servise göstermenizi tavsiye ederim.

http://www.iphoneturkey.com/2012/09/iphone-ve-ipad-itunes-recovery-kurtarma-dfu-modu-restore-geri-yukleme.html
8, Temmuz, 2016 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap
19, Eylül, 2014 iPhone kategorisinde İremmN (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
21, Kasım, 2013 iPod Touch kategorisinde iPhoneDo (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
...