settingsAccountsettings
Menusettings

Iphone 5s im kapandı, sonrasında açmaya çalıştığımda apple logosunda takılı kalıyor

0 oy
telefonum kapandı, power tuşu ile açmılmayınca power+home tuşunu denedim, apple logosu çıktı fakat orada takılı kaldı, tekrar power+home tuşunu deneyince geri kitlendi fakat bi kere power tuşuna basında kendini direk geri logoya alıyor ve öyle kalıyor. Itunes tan kurtarma modunu denedim fakat güncellemenin ortasında telefon itunes ile bağlantısını keserek sürekli hata verdi. Şimdi de itunes telefonu görmüyor fakat sağ üstte iphone yazılım güncelleme yükleniyor. Ne yapmalıyım ? bir gece boyunca şarja bırakmak bir işe yarar mı ?
23, Haziran, 2016 iPhone kategorisinde SadButUnicorn (3 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Cihazınızı orijinal olduğundan emin olduğunuz başka bir kabloyla başka bir bilgisayarda aşağıdaki işlemi uygulayın. Eğer sorun hala devam ediyorsa cihazınızı bir servise göstermenizi tavsiye ederim. Aşağıdaki İşlemden önce bilgisayarınızda varsa güvenlik duvarı anti virüs korumalarını da pasif hale getirin muhakkak. http://www.iphoneturkey.com/2012/09/iphone-ve-ipad-itunes-recovery-kurtarma-dfu-modu-restore-geri-yukleme.html
24, Haziran, 2016 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,910 soru

32,023 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

...