settingsAccountsettings
Menusettings

App storeden uygulama indirememe

0 oy
3 yıldan beri clans of clans oyununu oynuyorum.oyunu defalarca tabletten sildim yeniden yükledim lakin son zamanlarda oyunu tablete indiremedim.tableti defalarca sıfırladım olmadı.apple destek sitesinden randevu aldım aradılar konuyu anlattım arkadaşın yönlendirmesiyle tableti bilgisayara baglayıp eşitleme yaptık arkadaş ne söylediyse yaptık olmadı bana az bekle senı ileri düzeyde bi arkadaşa verecegim dedi verdi onunda tüm dediklerini yaptım olmadı bana konuyu tabletimin yapımından sorumlu mühendislerle konuşum geri dönüş yapacagını söyledi ve kendi mail adresini verdi.bana 1 gün sonra dönüş yapıp 2 secenek daha söyleyip sonucu maille kendısıne atmamı istedi dediklerini yaptım maille attım.daha sonrasında arkadaştan bir daha ses çıkmadı arayıp sormadı.kendisine 2 sefer mail atmama ragmen dönüş yapmadı.kendi apple kimligimle başka tabletten aynı uygulamayı yüklemeyi denedim sorun çıkmadı başka apple kimligiyle kendi tabletimden indirmeye çalıştım indirmede hata verdi sizler yardımcı olabilirmisiniz rica etsem.
15, Haziran, 2016 iPad kategorisinde ZekeriyaCan (3 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy

Siz  zaten yapmanız gereken bütün işlemleri yapmışsınız. Eksik kalan bir nokta olabilir düşüncesiyle sorunuzu cevaplayayım. Eğer Apple, sizden daha önceden indirmiş ya da satın almış olduğunuz bir içeriğin ücretini tahsil edemediyse apple kimliğiniz kara listeye alınır ve ücretsiz dahi uygulama indirmenize hatta güncelleme yapmanıza dahi izin verilmez. Böyle bir durum var mı bunu öğrenmek için aşağıdaki linkteki yazıya gözatın. Eğer böyle bir durum varsa bu alımı iptal etmek için aynı yazıdaki işlemi uygulayın. Eğer apple kimliğinizdeki blokeyi kaldırmak istiyorsanız ikinci linkteki işlemi uygulayın.

http://www.iphoneturkey.com/2011/09/itunes-app-store-satinalma-gecmisi-sorunlari-ve-itiraz.html

https://www.apple.com/tr/support/contact/

Eğer durum bu değilse cihazınızda Ayarlar>>iTunes Store ve AppStore menüsüne girin. En üst kısımdaki apple kimliğinizin üzerine basın ve çıkış yapın. Tekrar aynı yerden giriş yapın. Cihazınızı kapatıp başlattıktan sonra tekrar deneyin. Eğer sorun hala devam ediyorsa cihazınızda yazılımsal bir sorun olabilir. Aşağıdaki yazıdaki işlemleri sırasıyla uygulayın. Her işlemden sonra sorunun düzelip düzelmediğini denetleyin.  

16, Haziran, 2016 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
apple kimligi bloke kaldırma hakkında
hakan bey bilgisayardan itunese girdim bu zamana kadar satın almış oldugum butun uygulamaları açtım lakin bunların içinde hangisinin ücreti alınamadıgını nerden görcez.yada hangi satın almada sorun oldugunu nasıl anlayabilecegim.sonuçta ituneste kara listeye alındınız diye bi uyarı bildiri yok buna nerden bakacaz.daha öncekı mesajımda da belirtmiştim tabletin app storeden apple kimigimden çıkış yaptım girdim çözüm olmadı.tableti kapatıp açtım olmadı.ag baglantılarını sıfırladım,tüm ayarları sıfırladım,tableti kople sıfırlayıp yeni cihaz olarak ayarladım olmadı
Eğer hiç uygulama indirip güncelleme yapamıyorsanız kuvvetle muhtemel kimliğiniz kara listede olabilir. Ödeme yöntemini belirlemeniz ve ödeme alınması için yeterli kredi ya da bakiye olursa alacak tahsil edilir. Apple Destek ile irtibata geçerek de bu durumu teyit edebilirsiniz.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
27, Eylül, 2013 App Store kategorisinde gkhnsrgn38 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
27, Kasım, 2012 iPhone kategorisinde daredevilts (120 puan) tarafından soruldu
...