settingsAccountsettings
Menusettings

AppStore Uygulama İndirirken Fatura Hatası !

0 oy
Öncelikle kolay gelsin arkadaşlar app store de uygulama indirirken ya da güncelletirken bi hata alıyorum. Hata da " Fatura Bilgilerini Görmek İçin Devama Dokunun Ve Giriş Yapın " diye bi mesaj alıyorum. Devama tıkladıgımda benle ilişkisi olmayan bi apple kimliği şifresi istiyor. Benle ilişkisi olmayan derken abimin apple kimliğiydi. Bende soruyor. Ve benim o hesapla alakam yok Cevaplarnızı bekliom çok sıkıldım yaa
6, Haziran, 2016 App Store kategorisinde Eyup47 (3 puan) tarafından soruldu

2 Cevaplar

0 oy
Abinizin hesabıyla bir uygulama indirmişsiniz demek ki. Uygulamalar cihaza değil, indirilirken kullanılan Apple Kimliğine bağlıdır.
6, Haziran, 2016 mustafatan75 (50,026 puan) tarafından cevaplandı
Ama benim iphonede Apple kimliği O değil yani o ayrı bi apple kinliği ile indirdi. Örn: onun deneme@hotmail.com apple kimliğinde indirmiş ama benim şuan ki deneme1@hotmail.com dur yani deneme1@hotmail.com da bişey indirirken o hatayı alıyorum devama tıkladıgımdada deneme@hotmail.com apple kimliği şifresi istiyor
0 oy
Uygulamalar onu indiren Apple kimliğine bağlı oldukları için güncelleme sırasında onu indiren apple kimliği hangisi ise onun şifresini girmeniz gerekiyor. Bu durumdan kurtulmak için uygulamayı silip kendi apple kimliğinizde yeniden indirmeniz gerekiyor. Ayarlar>>iTunes ve AppStore menüsünde kendi apple kimliğinizin girilmiş olduğuna emin olun.
7, Haziran, 2016 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
Oldu sağolun valla :) çok teşekkür Ederim.
Önemli Değil. Ne Demek.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,910 soru

32,023 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
+1 oy
1 cevap
9, Temmuz, 2012 App Store kategorisinde Mehmetsinan (150 puan) tarafından soruldu
...