settingsAccountsettings
Menusettings

ITUNES'dan ÇEKİLEN 3,03 TL

0 oy
Bu sorun iki ay önce başıma geldi ilk olarak. Spotify almıştım premium, kart bilgilerimi girdim ve hesabıma baktığımda spotifyın 12.99 tl lik çekiminin yanında 3.03 tl lik başka bir fatura daha vardı. Önemsemedim demek ki prosedür böyle dedim. FAKAT AZ ÖNCE, ücretsiz bir uygulama indiriyodum. Uygulamayla ilgili bi sorun yok bundan eminim. Beni kart bilgileri sayfasına yönlendirdi, çıkıp tekrar başka bi uygulama indirmek için denedim yine aynısı olacak mı diye, yine aynı şey oldu. Ben de gireyim bari dedim sonuçta uygulama ücretsiz. Girdim bilgimi uygulama indi. HESABIMA BAKTIĞIMDA 3,03 TL YİNE KESİLMİŞTİ. Anlayamadığım nokta şu, her kart bilgimi değiştirdiğimde ya da girdiğimde, ITUNES BENDEN PARA MI KESİYOR 3 LİRA DEĞERİNDE? BÖYLE BİR ŞEY Mİ VAR BİLEN LÜTFEN YARDIMCI OLSUN KAFAYI YEMEK ÜZEREYİM!!
2, Haziran, 2016 iTunes kategorisinde Bgorkemm (7 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Kart bilgisi değişikliğinde Apple kartın çalışıp çalışmadığını, limiti olup olmadığını denetlemek için 1$ çekim yapar. Bu ücret kartınızın hesap kesim tarihinde geri iade edilir ve hep provizyon (kesinleşmemiş harcamalar kısmında) kısmında görünür. Eğer bu para iade edilmezse aşağıdaki linklerden geri iade talep edebilirsiniz.

http://www.iphoneturkey.com/2011/09/itunes-app-store-satinalma-gecmisi-sorunlari-ve-itiraz.html https://www.apple.com/tr/support/contact/
7, Haziran, 2016 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
2 cevap
...