settingsAccountsettings
Menusettings

kişi listesi

0 oy
merhabalar. kişi listem ile ilgili anlayamadığım bir konu var. rehberimde az sayıda kişi var ve hepsini tanıyorum. fakat kullandığım uygulamalardan zaman zaman bildirim geliyor örneğin kişi listendeki şu kişi artık twitter da ama rehberimde hiç böyle kişiler yok. tam liste halinde kişi listemi nereden görebilirim? Ve önceden ekli olup sildiğim kişileri sadece rehberden mi siliyorum kişi listemde hala varlar mı? yanıtlarsanız sevinirim teşekkürler
4, Mayıs, 2016 iPhone kategorisinde bussrraa (3 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Sosyal ağ uygulamalarını kullandığınız andan itibaren uygulamalar rehbere erişim istediği için siz rehberden daha sonra silseniz dahi bu uygulamalar bu numaraları sizinle ilişkilendirdiği için bu tarz rehberde olmayan kişilerin bildirimleri size gelir. Bu durum sosyal ağların bu konuda çok ayrıntılı bir ilişkilendirme algoritmaları var. Bir nevi sivil istihbarat servisi gibi çalışabiliyor. Bir kez bile temas etmiş olsanız bunu hemen sisteminde sizinle ilişkilendiriyor. Bunun nedeni bu ilişkilendirme algoritmasıdır. Umarım anlatabilmişimdir.
6, Mayıs, 2016 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap
0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap
10, Mayıs, 2012 Genel kategorisinde Pulstar (120 puan) tarafından soruldu
...