settingsAccountsettings
Menusettings

İphone 5s alacağım.Şarjı gerçekten çabukmu bitiyor. Lütfen cevap.

0 oy
İphone 5s alacağım. İnternette şarjı çabuk bitiyor gibi haberler duydum geçekten çabuk mu bitiyor yoksa bunlar hatalı telefonlarda gözüken olaylar mı? İphone 5s kullanıcıları lütfen cevaplayınız. Benm için 9 saat kullanmama rağmen dayanması. Yani 9 saat dayanması yeterli.(Kullandığım sürece) Eğer arızalı çıkasa değiştirebiliyoruzmu? Cevaplayanlar içn teşekkürler.
2, Mayıs, 2016 iPhone kategorisinde AgeOfEmpires (39 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Ortalama bir kullanımda 9 saat kullanıma dayanacağını pek sanmıyorum. Bu nedenle tavsiye etmiyorum.
2, Mayıs, 2016 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
Yazılımsal da olabilir pilin ömrü bitmeye başladığı için de olabilir. Eğer yazılımsal ise aşağıdaki yazıdaki işlemleri sırasıyla uygulayın. Her işlemden sonra sorunun düzelip düzelmediğini denetleyin. Eğer hala sorun devam ediyorsa pil değişikliği gerekebilir. Bu durumda cihazınızı bir servise göstermenizi tavsiye ederim...
http://www.iphoneturkey.com/2013/11/iphone-ve-ipadde-reset-sifirlama-islemleri.html
Hakan abi 5s imde ios 9.2.1 yüklü menüler arasında geçiş yaparken arka plan uygulamalarını kapatırken ve  ana menüdeyken parmağımızı aşağı doğru kaydırınca bişe çıkıyo ya hani onda bazen hafif kasmalar söz konusu her zaman değil. Bu ios sürümünden dolayı mı oluyor? Bir de telefone 1 gb üstü bir oyun indirsem telefon kasar mı? Teşekkürler.
iOS sürümleri yeni cihazlara göre tasarlandığı için model olarak eski cihazlar bu sürümleri çalıştırırken kasma yapabilir. Bu nedenle kasma normaldir. 1GB'lık oyun eğer grafik olarak çok ağır bir oyun ise cihazınızı kasabilir. Eğer grafik olarak hafif bir oyun ise kasmayacaktır.
Hakan abi bide aksam telin şarjı 13 14 falandı sabah kalktım şarjı bitmiş şarja taktım mis gibi kullanıyorum normalde yüzde 2 giderdi ama 13 gitmiş ama şu an kullanıyorum hala bi sorun yaratırmı?
Sabaha kadar bu kadar bir pil tüketimi anormal gibi görünmüyor.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap
21, Aralık, 2013 iPhone kategorisinde QavvaQ (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
12, Ocak, 2014 iPhone kategorisinde alierguvan (140 puan) tarafından soruldu
...