settingsAccountsettings
Menusettings

swarm uygulaması

0 oy

iPhone 6 s plus kullanıyorum swarma Konumu açmadan giriş yaptıgımda anasayfa donuyor Konum acip swarma girdiğimde anasayfa sorunsuz yükleniyor Güncelleme Gelmeden Önce Konum açmadan swarma giriş yaptığımda anasayfada kimin nerde ne yaptıgını görebiliyor checkinleri beğenebiliyordum şu an Konum kapalıyken beğeni yapmak Için Konum servisimi açma geregi duyuyordum. Konum Kapalı Iken swarma girdiğimde anasayfa donuyor kim napmış göremiyorum begenemiyorum konumumu açınca ana sayfa yükleniyor beğeni yapabiliyorum. Daha Önce Konum Kapalı Iken Bunları yapabiliyoken şu an neden Konum aç diyip duruyor anasayfa Konum açmazsam donuyor Önceden böyle değildi nedeni nedir ayrıca önerebileceğiniz kamera uygulamaları varmı

 
19, Mart, 2016 iPhone kategorisinde cmre (7 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy

Uygulamayı silip yeniden yükleyin. Eğer sorun devam ediyorsa ilk ihtimal cihazınızda yazılımsal bir sorun olabilir. Aşağıdaki yazıdaki işlemleri sırasıyla uygulayın. Her işlemden sonra sorunun düzelip düzelmediğini denetleyin. Eğer hala sorun devam ediyorsa uygulamanın kendisinde bir sorun olabilir. Uygulamanın Appstore sayfasına ya da web sitesinden iletişim kısmından talebinizi iletin. Eğer oradan gelen cevapta da uygulamada bir sorun olmadığı söyleniyorsa cihazınızı bir servise göstermenizi tavsiye ederim. 

 

20, Mart, 2016 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap
10, Kasım, 2011 iPhone kategorisinde Capricorn9 (140 puan) tarafından soruldu
...