settingsAccountsettings
Menusettings

Dün aldığım iPhone 5S bugün BOZULDU!

0 oy
Merhabalar

Söylediğim gibi dün bir mağazadan iPhone 5S satın aldım. 1 senelik de kasko yaptırdım.

Eve döndüm şarja taktım akşama kadar bekledim. Akşam kurulumunu yaptım whatsapp swarm vs sosyal medya uygulamalarını indirdim. Her şey tıkırında gece 3 buçuk oldu Siri'ye sabah 11:30'a alarm kurmasını istedim,telefonu şarja taktım masanın üstüne koydum ve yattım.

İki saat kadar sonra kalktım gün daha yeni doğuyordu felan. Saate bir bakayım dedim; TELEFON ÇALIŞMIYOR. Ekran kapkaranlık hiçbir şeyi görmüyor.

Öyle denedim böyle denedim olmadı sabah ilk iş Apple canlı destek ekibinden birisine danışmak oldu. Verdiği hiçbir yönergeler işe yaramadı. Usb ile pcye takıp açmalar reset denemeleri vsvs...

Gittim telefonu mağazaya geri götürdüm. Aldığım gün bozulan telefonu kullanmak İSTEMİYORUM. Değişim talep ettim.

Sizce tamir edip geri gönderirler mi ? Çünkü gerçekten o telefonu kullanmak istemiyorum. Biliyorum ki 2 ay sonra gene aynısı olucak.....
4, Mart, 2016 iPhone kategorisinde aircmt (3 puan) tarafından soruldu

2 Cevaplar

0 oy
Benzer bir durum başıma geldi. Mağazaya telefonu geri verip paranızı alma hakkınız vardır ayıplı çıkması sonucunda. Servise yolladıysanız Amerikadan kutulu telefon geliyor daha hiç açılmadık buda yaklaşık 3 hafta sürer.
4, Mart, 2016 sergen (35 puan) tarafından cevaplandı
0 oy

Kuvvetle muhtemel değişim yapacaklardır ama aklınızda bulunması açısından eğer bir daha öyle olursa servise gitmeden önce aşağıdaki işlemi uygulayın. Eğer bu işlem sorunu çözmezse o zaman servise götürün. Bu işlem yazılımsal anlamdaki en son işlemdir. 

http://www.iphoneturkey.com/2012/09/iphone-ve-ipad-itunes-recovery-kurtarma-dfu-modu-restore-geri-yukleme.html

5, Mart, 2016 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

...