settingsAccountsettings
Menusettings

iphone 5C Kapandı Açılmıyor bir kaç yol denedim ne yapabilirim ?

0 oy
Gece şarja bıraktım sabah uyandım kapanmış üst tuşla birkaç kez denedim açılmadı. Sonra home tuşu ve kilit tuşuna aynı anda basılı tuttum bir kaç kez denedim yine hiçbir şey olmadı elma işareti falan çıkmadı. Sonra yabancı bir bilgisayara bağladım dfu modda bir iphone algıladı geri yüklenecek dedi hemen başlatmadım eve gittim kendi bilgisayarımı aldım bağladım yine aynı uyarı geldi bu sefer devam ettim güncelle ve geri yükle çıktı ben ios 9 güncellememiştim eski sürümden kullanıyodum, 5c olduğu için donmasından korkup güncellemememiştim herneyse güncelle ve geri yükle dedim, önce ios 9 u indirdi sanırım sonra iphona bağlanıyor dedi baya bekledi bir hata kodu verdi tekrar denedim farklı hata kodu vardı en son başka bir bilgisayarda denedim yine olmadı. şuan hiç bir bilgisayarda dfu modda bir iphone algılandı bile demiyor öldü telefon içinde önemli bilgiler evraklar vardı ne yapabilirim.
8, Şubat, 2016 iPhone kategorisinde Patiksiz (27 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy

Orijinal olduğundan emin olduğunuz başka bir kabloyla aşağıdaki işlemi başka bir bilgisayarda yeniden uygulayın. Eğer sorun çözülmediyse servise gitmekten başka yolunuz yok.

http://www.iphoneturkey.com/2012/09/iphone-ve-ipad-itunes-recovery-kurtarma-dfu-modu-restore-geri-yukleme.html

8, Şubat, 2016 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap
9, Temmuz, 2016 iPhone kategorisinde buuraaa (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
6, Mart, 2016 iPhone kategorisinde nirvanaxo (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
...