settingsAccountsettings
Menusettings

garanti sorunsalı ve ıphone 6 ekran da boşluk

0 oy
merhaba ıphone 6 da ekranın sağ altına doğru kilit tuşunun altında ekrande boşluk varmış gibi duruyor ve hafif bastırınca oradan click sesi gibi ses geliyor ve bu beni rahatsız etti 3000 bin lira verip aldığımız cihazda biraz baskı yaptığında net olarak oynadığı gözüküyor ekranın. bide kamera kısmında sallayınca gevşek vida gibi ses geliyor bimeksten aldım cihazı garantiye yollasam apple değişim yapar mı yoksa müşteri hatası deyip geri mi yollarlar gözüm gbi bakayıroum telefona bi darbe aldığınıda düşünmüyorm bimeksle konuştum biz yolluyoruz gerisi apple kalmış dedi sizce durum ne olur?
6, Şubat, 2016 iPhone kategorisinde mehmet tatoğlu (7 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy

Kasa ve ekrandaki bu tarz sorun yaşayan birçok kullanıcıya cevap verdim bu platformdan. Sanırsam bazı seri üretimlerde fabrikayon bir sorun var gibi görünüyor. Bu şartlarda değişim yapılması gerekiyor. 

Kamera kısmından gelen ses normaldir. Kamera flaşının çalışması için konulan her  hangi bir noktayla bağlantısı olmayan bir parça var. Flaşın işlevini eksiksiz yerine getirmesi için bu parçanın bu şekilde hareket etmesi gerekiyor. 

6, Şubat, 2016 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
diğer ıphonelar da da denedim kamera bölgesinde ses hakkında 6 plus da 6splus  ancak böyle bi ses yok onlarda doğal olarak işgillendim bende peki ekran problemini müşteri hatası diyerek  geri gönderilen örnekler mevcut mu sizde şu yüzden soruyorum antalya da yaşıyorum garanti süresi 20 iş gün olarak söylendi  uzun bir süre bu süreye değecekse göndericem telefonu teşekkürler
Gönderen bir kaç kullanıcı değişim yapıldığına dair geri dönüşümde bulunmuştu. Olma ihtimali yüksek gibi. Bir de garantiyi sağlayan servisten yeni cihaz gelene kadar yerine kullanmak için başka bir cihaz talep etmeyi deneyin. Bazı servisler böyle bir hizmeti sunuyorlar. Tabii ki ellerindeki cihazların stok durumuna göre bu durum değişiklik gösterebiliyor.
cihazı garantiye verdim ama garanti sürecinde kullanacağım ek cihazı talep etmedim sizin bir bilginiz varmıdır bu konuda bimeksden almıştım cihazı malum insanların memnuniyet hakkında firmaya karşı temkinliler ama ben şuanlık bi sorunla karşılaşmadım inşallah da karşılaşmam ve ek olarak belli bi ücret ödedim garantiyi 3 yıl uzatan yanlış olmasın ama 200 -300 lira arası bi ücret ödedim sizce gidip cihaz talep etmelimiyim ? yanılmıyorsam böyle bir konuşma geçmişti satış işlemin gerçekleşirken
Talepte bulunun. Eğer böyle bir hizmetleri varsa muhakkak yardımcı olacaklardır.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,911 soru

32,023 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap
30, Mart, 2016 iPhone kategorisinde nazlimmo (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
9, Mayıs, 2015 iPhone kategorisinde mucahit.s (468 puan) tarafından soruldu
...