settingsAccountsettings
Menusettings

Apple music icin kimlik olustururken Odeme yonteminiz reddedildi diyor halbuki doğru giriyorum

0 oy
Yardımcı olursanız sevinirim kartım Paypal Nakit Kart
5, Şubat, 2016 Genel kategorisinde yigitcankerim (3 puan) tarafından soruldu

2 Cevaplar

0 oy
Kullandığınız kartta en az 2 TL kullanılabilir bakiye var mı?
5, Şubat, 2016 DarkGreenPlants (241 puan) tarafından cevaplandı
Hayır yok 3 ay sonunda yüklemeyi planlıyordum 10 tl
Ne yazık ki kartınızın kullanılabilir bakiyesi 0 TL ise kartınız reddedilecektir. Çünkü kartınızı ilk kez kaydederken Apple kartınızın geçerli bir kart olup olmadığını teyit etmek amacıyla 1 TL veya 2 TL gibi bir tutar çekmekte ve belirli bir süre sonra (1 ay gibi) çektiği bu tutarı iade etmektedir. Ancak bu tutarı bakiye yetersizliği nedeniyle çekemezse kartı geçersiz saymakta ve "Ödeme yönteminiz reddedildi" şeklinde uyarı vermektedir.
0 oy

Maalesef ödeme yöntemi olarak sunulan seçenekler arasında Paypal nakit kartı olmadığı için başka bir yol edinmek durumundasınız. Kredi kartı, iTunes Hediye Kartı bildiğim geçerli ödeme yöntemleri. Kartınız yoksa en mantıklı yol iTunes hediye kartıdır. Bir çok bankanın internet şubesinden artık iTunes Hediye Kartı kodu alınabiliyor. Size de tavsiye ederim. 

6, Şubat, 2016 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
Ben daha önce kullandım PayPal-Nakit kartı AppStore. PayPal nakit kart bir MasterCard olduğu için MasterCard geçen her yerde çalışmaktadır. AppStore'da da çalışır. Ininal kartın aynısı gibi.
Hocam haklı olabilirsiniz. Bizzat denemediğim için emin konuşamıyorum ama Apple’ın bu konudaki hareket tarzı değişebiliyor. Eğer bilgileri doğru girdiğinize emin olduğunuz halde bilgiler kabul edilmiyorsa o vakit Apple Destek ile irtibata geçip onlardan net bilgi almanızda fayda var. Belki daha önceki yaptığınız bir alım nedeniyle bilgi girmeniz engelleniyor da olabilir.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
10, Temmuz, 2016 iTunes kategorisinde oguzdindar (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap
31, Aralık, 2016 iPhone kategorisinde tryc (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap
7, Aralık, 2016 iPhone kategorisinde Padael (3 puan) tarafından soruldu
...