settingsAccountsettings
Menusettings

App Store Uygulama İndiremiyorum

0 oy
İtunes Hüküm ve Koşulları Değişti Kabul Etmeniz Gerekir

App Store'den uygulama indire basıyorum ve yukardaki yazıyı görüyorum. Tamama basıyorum. Fakat kabul et diye birşey yok. Ne yapmam gerekir?
5, Şubat, 2016 App Store kategorisinde mervecsgn7 (434 puan) tarafından soruldu

2 Cevaplar

0 oy
 
En İyi Cevap
Belki yoğunluk durumunda böyle bir şey söz konusu olmuş olabilir. Şimdi iPhone'unuz üzerinden yeni hüküm&koşulları kabul etmeyi tekrar deneyebilirsiniz.

Eğer yine iPhone'unuz üzerinden şart ve koşulları kabul edemezseniz bilgisayarınız üzerindeki iTunes yazılımından iPhone'unuzda kullandığınız Apple kimliğinizle (zaten giriş yapmadıysanız) giriş yapın. Ve ücretsiz bir uygulama bulup indirmeye çalışın. Bilgisayarınızdaki iTunes'un normal şartlarda tekrar şart&koşullar değişti uyarısı vermesi gerekir. Bu uyarı çıkınca Kabul Ediyorum seçeneğine tıklayın.

Bu şekilde şart&koşulları bilgisayarınızdaki iTunes'dan kabul ettikten sonra, iPhone'unuzun bir daha "iTunes Hüküm ve Koşulları Değişti." şeklinde uyarı vermemesi gerekir. Çünkü zaten yeni hüküm&koşulları aynı Apple kimliği kullanarak bilgisayarınızdan kabul ettiniz.
5, Şubat, 2016 DarkGreenPlants (241 puan) tarafından cevaplandı
6, Şubat, 2016 mervecsgn7 tarafından seçilmiş
0 oy
Genelde Apple, bu şartnameyle alakalı olarak sözleşmeye yeni bir husus ekleyip çıkardıysa (Yakında Apple Music servisinin yayınlanması kuvvetle muhtemel bu değişikliğe yol açtı.) bu sözleşme hususlarının yeniden kullanıcı tarafından kabulü gerekiyor. Siz de bu sözleşmeye kabul et seçeneğinin çıkmaması durumu özellikle Apple sunucularındaki yoğunluktan dolayı meydana gelmiş. Appstore uygulamasını arka planda çalışmayacak şekilde kapatıp tekrar açarak denerseniz sorun çözülecektir.
6, Şubat, 2016 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
Hakan Bey denedim, arka plandan da sildim. Ama bu sefer App Store'dan uygulama arıyorum. Hiçbir sonuç çıkmıyor. Altta da kaçta kaç uygulama olduğu da yazmıyor. İnternet çekiyor. Ne yapmam gerek? Sıfırlama da yapmak istemiyorum.
Sadece Ayarları Sıfırla işlemini yapar mısınız? Bu işlem cihazı değil sadece Ayarları sıfırlayacak. Bu işlem sorunu çözebilir.
Tamam, denerim. Ayarları sıfırlayınca telefonu tekrar kurmuş gibi SİM kartı istiyor mu? Ben telefonu sim kartsız kullanıyorum da.
Bir de ayarları sıfırlamak için Ayarlar>>Genel>>Sıfırla>>Tüm ayarları sıfırla mı yapacağım?
Evet bu işlemi yapacaksınız...
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,910 soru

32,023 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
+1 oy
1 cevap
16, Ekim, 2014 App Store kategorisinde krtshalil (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
9, Ağustos, 2012 App Store kategorisinde mertatakan (200 puan) tarafından soruldu
...