settingsAccountsettings
Menusettings

İphone umda müzikler uygulamasını açtığımda problem yaşıyorum.

0 oy

iPhone 6s plus kullanıyorum. Son zamanlarda müzikler uygulamasını açtığım zaman albümlerim gidiyor ve beyaz bomboş bir sayfa çıkıyor. Bir kaç kez kapatıp açtığım zaman düzeliyordu.  Ancak bugün farklı olarak "Apple Music" temalı duvar kağıdı görünümlü bir sayfa çıktı. Uygulamayı birkaç defa açıp kapatmama rağmen sorun hala aynı... Yardımcı olabilirseniz sevinirim :)

5, Şubat, 2016 iPhone kategorisinde Ercan Güleryüz (29 puan) tarafından soruldu

2 Cevaplar

0 oy
Dün akşam Apple Müzik devreye girdiği için bu aralar sorun yaşayabilirsiniz. Ayarlar -> Müzik menüsünden Apple Music'i kapatmayı deneyin.
5, Şubat, 2016 mustafatan75 (50,026 puan) tarafından cevaplandı
Maalesef Mustafa Bey, dediğiniz gibi Apple Music i kapattım. Hatta telefonu kapatıp yeniden açtım ama hala aynı.
Bendede aynı sorun var, müziklerime ancak ayarlardan apple müzik kapatılan yerin altında yazan yeri tıklayıp girebiliyorum :))
0 oy
Şu an sadece Mustafa beyin paylaştığı ayarlar menüsünden kapatmak tek yol gibi görünüyor. Biraz daha bekleyip bu sorunun çözülmesini bekleyin. Apple, bu tarz sorunları farkeder etmez düzeltiyor. Eğer etrafınızdaki kullanıcılar bir sorun yaşamazken siz hala benzee ya da farklı sorunları yaşamaya devam ediyorsanız Ayarlar>>Genel>>Sıfırla menüsündeki seçenekleri teker teker en hafifinden en kökten çözüme doğru denemenizi tavsiye ederim. Her işlemden sonra sorunun çözülüp çözülmediğini denetleyin.
5, Şubat, 2016 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
Bu sorunu Apple'a bildirebilir miyiz?
Sorunu çözdüm :) ben hala kralım ya söz konusu şey iPhone olunca...

 

ÇÖZÜM:

1) home tuşuna basarak Siri'yi açın.

2) Siri'ye şarkı çal diyin;

müzik albümünüz karışık olarak çalınıyor diyecektir ve hemen altında müziki aç butonu çıkacaktır. Bunu tıklayın. Müzik uygulaması açılacaktır.. 3 aylık bedava falan yazacak, onun altından müziklerime gidin diyin. Uygulamayı kapatıp arkaplandan da kapatıp çıkın....  hadi geçmiş olsun, 1 saattir de bununla uğraştım apple sayende... :)
Paylaşım için teşekkürler.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
1, Mart, 2013 iPhone kategorisinde ramms (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
24, Ekim, 2013 iPhone kategorisinde tomm3344 (120 puan) tarafından soruldu
...