settingsAccountsettings
Menusettings

icloud hesabıma giriş yapamıyorum.

0 oy
Merhaba, icloud.com üzerinden sisteme giriş yapıp aygıtlar menüsünden telefonu seçip hesabı sil dedim ve telefonu restore ettim sonra ayarlardan menüsü altından icloud hesabıma giriş yapmak istediğim de Apple kimliği sunucusuna bağlamadı diye bir uyarı çıkıyor. Wifi  şuan arızalı olduğu için interneti de açamıyorum sorun neden kaynaklanıyor olabilir anlamadım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
3, Şubat, 2016 iPhone kategorisinde ahmettt (5 puan) tarafından soruldu

2 Cevaplar

0 oy

Hücresel veri mi Wi-Fi mı kullanıyorsunuz? Giriş yapma esnasında kullandığınız internet bağlantısında bir sıkıntı olmadığına emin misiniz? Başka bir internet bağlantısıyla denemenizi öneririm öncelikle.

EKLEME= Şu an kontrol ettim https://www.apple.com/support/systemstatus/ adresi üzerinden. Bugün öğlen 2 ve 3 arası kullanıcıların çok azını etkileyen bir (%0,02) bakım&arıza gibi bir şey söz konusu olmuş. Eğer en son o saatte dendiyseniz, şimdi tekrar deneyin. Şu an tüm Apple sunucuları sorunsuz çalışıyor gözükmekte.

3, Şubat, 2016 DarkGreenPlants (241 puan) tarafından cevaplandı
0 oy

Cihazın kurulum aşamalarını geçebilmek için internete bağlı olması gerekiyor. Bağlantının illa kablosuz ağ olmasına gerek yok. Sim kartınızı talkıp hücresel veriyle işlemleri tamamlayabilirsiniz. Buna rağmen sorun devam ediyorsa diğer cevap veren arkadaşın da paylaştığı üzere Apple servislerindeki geçici sorunlar bu işlemlerin tamamlanmasını engelliyor olabilir. Bu sorunun çözülmesini bekledikten sonra tekrar deneyin.  

3, Şubat, 2016 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,912 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap
0 oy
2 cevap
14, Nisan, 2015 iPhone kategorisinde Biri (9 puan) tarafından soruldu
...