settingsAccountsettings
Menusettings

Yanlışlıkla alınmış iki ayrı apple kimliğim var birini nasıl iptal ederim

0 oy
Ipnone cihazından ayrı zamanlarda adıma açılmış(yanlışlıkla çocuklar tarafından) iki ayrı apple kimliğim var.Sıkıntı  cep telefonumumda iCloud uygulamasında farklı kimlik tanımlı,iTunes ve appstore'da diğer kimlik tanımlı.Haliyle PC ve cep telefonumdan bu hizmetlere ulaşırken zorluk oluyor,iki kimliğede kredi kart bilgisi girilmedi.Bana bir çözüm yolu önerirseniz bu kimlik hesaplarından birini silerek karmaşadan kurtulmak istiyorum.Şimdiden teşekkür ederim.
30, Ocak, 2016 Genel kategorisinde Ayhanaydogdu (4 puan) tarafından soruldu

1 cevap

+1 oy
Bir cihazınızda Ayarlar>>Appstore menüsünden üst kısımda bulunan hesabınızı üstüne basın ve çıkış yapın. Daha sonra aynı kısımdan diğer cihazınızdaki apple kimliğiyle giriş yapın. Böylece iki cihazda da aynı apple kimliği girilmiş olacaktır. Apple kimliğini değiştirdiğiniz cihazdaki uygulamaları silip yeni tanınmladığınız apple kimliğiyle yeniden uygulamaları indirin. Daha sonra Ayarlar>>iCloud menüsünden en alt kısımdan Çıkış Yap kısmından çıkış yapın. Daha sonra diğer cihazınızdaki icloud kimliğiyle aynı kısımdan giriş yaparsanız böylece hem apple kimliği hem de icloud kimliği iki cihazda da aynı olacaktır. Daha sonra aşağıdaki linkten kullanmadığınız apple kimliğinin silinmesini talep edebilirsiniz. Eğer silme işlemi yapılabiliyorsa bu yetkililer size yardımcı olacaktır.

https://www.apple.com/tr/support/contact/
30, Ocak, 2016 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

...