settingsAccountsettings
Menusettings

RESİMLERİMİ TAMAMINI PC YE ATAMIYORUM.....

0 oy
ıphone 5 deki resimlerimi pc ye almak ıstedımde bir kısmını pc ye atmıyor icloud ta fotografları yedekle kısmı aktifr.resimlerimin tamamını nasıl pc ye atabılırım..yardımcı olursanız sevınırım...
26, Ocak, 2016 iPhone kategorisinde ramazan0671 (47 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Bu bir sorun değildir. Cihazınızda Ayarlar>>Fotoğraf/Kamera menüsündeki iCloud Fotoğraf Arşivi özelliğinin açık olmasından kaynaklanıyor. Bu özelliği açtığınızda cihazdaki diski dolduran fotoların bir kısmı iCloud sunucularına aktarılır. Cihazda sadece önizlemesi gösterilir. Fotolarınızın asıllarının iCloud sunucularından görünmesi nedeniyle bu fotoları her defasında görüntülemek istediğinizde internet üzerinden cihaza indirilmesi gerekmektedir. Eğer Fotoğraflar uygulamasının hücresel veri erişimi kapalı olduğunda ya da kablosuz ağa bağlı olmadığınızda ya da cihazda tamamen hücresel veri kapalı olduğunda bu fotoların yanında ünlem işareti çıkar. Bunun nedeni fotoların indirilmesi için cihazın internete bağlı olmamasıdır. Bunun önüne geçmek istiyorsanız Ayarlar>>Fotoğraf ve Kamera menüsünde iCloud Fotoğraf Arşivi kısmının altında bulunan İndir ve Özgünleri Yönet seçeneğini seçmeniz, cihazda fotoların indirilebilmesi için yeterli alanın açılması, cihazın kablosuz ağa bağlı olması ve şarja takılı olması gerekmektedir. Bu şartları sağladığınızda fotoların yüklenmesi için cihazın bu şekilde kalmaya devam etmesi gerekiyor. Bu işlemin süresi fotoların boyutuna göre 1 saat ile 2 gün arasında sürebilir. Bütün fotoğraflar indirildikten sonra iCloud Fotoğraf Arşivi özelliğini kapatırsanız bir daha benzer bir durum olmayacaktır. Öbür türlü fotoları her görüntülemeye çalıştığınızda fotoları netten indirdiği için hücresel veri paketiniz çabucak bitebilir.
28, Ocak, 2016 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
Çok testler aciklamaniz için .son sorum fotoğrafların tamaminin tele indiğini nasıl anliyacaz .
Fotoların sağ alt köşesinde daire işareti kalmadıysa ve fotoyu açar açmaz görüntüleme yapılıyorsa cihaza indirilmiş demektir. Diğer yandan indirme durumunu Ayarlar>>Fotoğraf ve Kamera menüsünde bulunan iCloud Fotoğraf Arşivi başlığının altından da görüntüleyebilirsiniz.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,912 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

...