settingsAccountsettings
Menusettings

app storedan daha önce uygulama indirebiliyorken bir haftadır indiremiyorum

0 oy
önce hafıza dolu mu acaba diye bir sürü uygulama sildim sonra tekrar inmedi daha sonra en son ücretli bir ek uygulama almıştım acaba kredi kartımın limiti doldu ondan mı diye düşündüm ama hiçbiri değil ve ücretli ya da ücretsiz hiçbir uygulama indiremiyorum lütfen yardım edin çıldırıcam!!!!!!
16, Ocak, 2016 App Store kategorisinde cansuyoro (3 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy

Eğer Apple, sizden daha önceden indirmiş ya da satın almış olduğunuz bir içeriğin ücretini tahsil edemediyse apple kimliğiniz kara listeye alınır ve ücretsiz dahi uygulama indirmenize hatta güncelleme yapmanıza dahi izin verilmez. Böyle bir durum var mı bunu öğrenmek için aşağıdaki linkteki yazıya gözatın. Eğer böyle bir durum varsa bu alımı iptal etmek için aynı yazıdaki işlemi uygulayın. Eğer apple kimliğinizdeki blokeyi kaldırmak istiyorsanız ikinci linkteki işlemi uygulayın.

http://www.iphoneturkey.com/2011/09/itunes-app-store-satinalma-gecmisi-sorunlari-ve-itiraz.html

https://www.apple.com/tr/support/contact/

Eğer durum bu değilse cihazınızda Ayarlar>>iTunes Store ve AppStore menüsüne girin. En üst kısımdaki apple kimliğinizin üzerine basın ve çıkış yapın. Tekrar aynı yerden giriş yapın. Cihazınızı kapatıp başlattıktan sonra tekrar deneyin. Eğer sorun hala devam ediyorsa cihazınızda yazılımsal bir sorun olabilir. Aşağıdaki yazıdaki işlemleri sırasıyla uygulayın. Her işlemden sonra sorunun düzelip düzelmediğini denetleyin. Eğer hala sorun devam ediyorsa cihazınızı bir servise göstermenizi tavsiye ederim. 

http://www.iphoneturkey.com/2013/11/iphone-ve-ipadde-reset-sifirlama-islemleri.html

17, Ocak, 2016 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
5, Haziran, 2015 App Store kategorisinde MrAvci70 (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
0 oy
2 cevap
...