settingsAccountsettings
Menusettings

ekran bozuldu icloud hesabıma bağlanamıorum...

+1 oy
telefonumu yere düşürdüm ve ekranı gitti telefon çalışıor fakat ekran olmadığı için sadece gelen aramaları yanıtlayabliyorum kimin aradığını görmeden onun dışında telefona kilit şifresi koyduğum için itunes a bağlanmak istediğimde telefonun kilit şifresini açın öyle gelin diyor... aynı zamanda icloud hesabım çifte aşamalı korumaya sahip olduğu için de telefondan doğrulama kodumu istiyor maalesef ekran bozuk olduğu için onu da göremiorum ve bu nedenle de onu da giremiyorum rehberimi almanın yolu nedir içindeki resim ve videoları da istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.
5, Ocak, 2016 iPhone kategorisinde mavizeybek (6 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Sim kartınızı başka bir telefona takın. www.icloud.com adresinden apple kimliğinizle giriş yapın. Telefonunuza gelen doğrulama koduyla giriş yapın. Buradan Kişiler bölmüne girip rehber kaydınızı CTRL+A ile seçip sol alt köşeden dışarı aktar seçeneğiyle bilgisayarınıza akatarabilirsiniz.

İçindeki resim ve videoları almak hangi uygulamayı kullanırsanız kullanın telefonun kilit kodunu girmeden hiçbir işlem yapmanız mümkün olmayacaktır. Eğer fotolarınız için de iCloud Fotoğraf Arşivi ya da Fotoğraf Yayınım özelliğini daha önceden açtıysanız ilk paragraftaki icloud web sitesinden bilgisayara aktarmanız mümkün olabilir. Eğer bunlar da işe yaramazsa ekran değişikliği yapmanız gerekecek en son çare olarak.
5, Ocak, 2016 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
üstad çok teşekkür ederim bi şekilde başardım ekran çalışıor görüntü yok

tahminle şifreyi tutturdum tuşların yerini tahminle şu an yedekleme yaptım

yeni bir telefon aldım şu an 5 yıllık emektarımı bıraktım başka bir telefon derken ios dışı bir telefonla da mümkün mü dediğiniz durum...
dediğiniz yaptım kredi kartım sanırım kapalı şu an kullanmıordum uzun zamandır kredi kartsız devam edicem dedim 1 hafta beklemem söylendi son bir sorum olucak...


yedeklemeyi yaptım bir simulatoru falan var mıdır yedekleme üzerinden erişebilir miyim bilgilerime acaba ya da itunes üzerinde mümkün mü itunes ta hesabımı tanıtamıorum aynı zamanda....
iTunes emsali bir uygulama olan iTools'u bilgisayarınıza kurun. Bu uygulamayla yedeğinizin içindeki verileri görebilir ve bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,905 soru

32,022 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
2, Haziran, 2015 iPhone kategorisinde omer_ag (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap
9, Nisan, 2015 iPhone kategorisinde dershaneci (7 puan) tarafından soruldu
...