settingsAccountsettings
Menusettings

Bilgisayarımı değiştirdim ve satın aldığım müzikler satın alınanlarda gözükmüyor

0 oy
Geçen hafta bilgisayarımı değiştirdim. Yenisine itunes u kurdum. E-posta yetkilendirmesini de yaptım ama satın alınanlara baktığımda müziklerim gözükmüyor. Gizlenen öğelere baktım orada da görünmüyor. Mağazada baktığımda satın alındı yazıyor ama orada da indir diye bir seçenek yok. Mağaza falan da değişmedim. Satın alındı yazısının yanındaki oka bastığımda 5 seçenek var. hediye et bildir paylaş falan
4, Ocak, 2016 iPhone kategorisinde kezman061 (3 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
iTunes'un Tercihler menüsüne girin. Burada Sınırlamalar sekmesinde Uygunsuz İçerikli Müzikler seçeneğinin yanında tik işareti varsa argo ya da küfür içeren satın alımlarını indirmenize ya da dinlemenize izin verilmiyor. Bu tik işaretini kaldırın ve yeniden deneyin. Eğer bu işlem de sorunu çözmezse aşağıdaki linkten sorununuzu Apple Destek görevlilerine iletin. Yapılması gereken işlemlerin hepsini yapmışsınız zaten. Geriye başka bir yol kalmamış gibi görünüyor.

https://getsupport.apple.com
5, Ocak, 2016 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,916 soru

32,024 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

...