settingsAccountsettings
Menusettings

Başka PC de başka bir iTunes arşiviyle eşzamanlanan telefonumu kendi PC'mde nasıl eşzamanlarım

0 oy
Merhaba, aldığım yeni iphone'u değil ama önceki Iphonumu yurtdışındaki kardeşimin PC sinde eşzamanlamışım, yeni İphonumu kendi PC mde eşzamanlamak istiyorum (bazı ringtonelar yüklemek için) bu Iphone daha önce eşzamanlandı diyor. Oysa belirttiğim gibi şu anki telefonu başka PC de kesinlikle eşzamanlamadım. "bu iphone'u silip itunes arşiviyle eşzamanlamak istiyormusun" diye uyarı çıkıyor. Telefonu yedekledim, silip eşzamanlayayımmı? Tüm bilgilerim resim rehber not mesaj vs. hepsi geri gelirmi? Yoksa başka bir yöntem izlemem gerekiyor mu?
31, Aralık, 2015 iPhone kategorisinde alay61 (13 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Bir iTunes arşiviyle eş zamanlama yaptıktan sonra başka bir iTunes arşiviyle eşzamanlama yaparsanız cihazdaki önceden cihaza aktarılmış ya da sizin kaydettiğiniz veriler yeni iTunes arşiviyle yer değişitirilir. Bu nedenle eski verilerinizden önemli olan birşeyler varsa bunları bilgisayarınıza iTools adı verilen uygulamayla aktarabilirsiniz. Yedekleme almış olsanız bile işlemden sonucu eski veriler silineceği için yedeği geri yükleseniz bile eşzamanlamadan önceki hale dönersiniz. Bu şekilde kısır bir döngünün içine girersiniz. Bu nedenle eski verilerinizi kaybetmeden cihazınıza birşeyler aktarmak için iTunes emsali bir uygulama olan iTools'u bilgisayarınıza kurarak bu uygulamayla aktarımı veri kayıpsız gerçekleştirebilirsiniz.
1, Ocak, 2016 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

...