settingsAccountsettings
Menusettings

telefonun garantisi olmasına rağmen, değişim yapilmamaktadir.

0 oy
iphone 6'yı cebimden düşürdüğüm anda üstünden araba geçti. Apple store'a götürdüm, 1100 tl ye ilk başta tamam dediler. Garantisi olmasına rağmen telefonun orta tuşu olmadığı için telefonu yenilemediler. Ne yapmam gerekiyor ? garantiside var orta tuşu olmadığı için para verip yeni telefonla değiştiremiyorum.
30, Aralık, 2015 iPhone kategorisinde Alisndlc (3 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Anlattığınız husus kullanıcı hatasından kaynaklandığı için garanti kapsamına girmez. Yine de şansımı denemek istiyorum diyorsanız İlçe Kaymakamlıklarındaki Tüketici Hakları Komisyonu'na başvurup hakkınızı arayabilirsiniz ama sonuç olumlu çıkmayabilir. Bu aşamadan sonra cihazı yedek parça olarak satabilir en azından bir miktar paranızı bu şekilde temin edebilirsiniz.
31, Aralık, 2015 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
telefonu kırmam kullanıcı hatasi fakat ben telefonun yenilenmesini istiyorum ve bunun için para veriyorum. bana garantisi olup olmadıgını öğrenemedigini söylüyor orta tuşun lazım oldugundan değindi fakat ben böyle bi gerekçe bilmedigimden dolayi telefon kırıldığı sıra aramaya gerek duymadım
Haklısınız ama derdinizi servise anlatamıyorsanız tek çıkar yol hakkınızı almak için Tüketici Hakları Komisyonu’na başvurmaktır. Yasal prosedür bu şekilde işliyor maalesef.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,906 soru

32,022 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

...