settingsAccountsettings
Menusettings

İPad Air bir anda siyah, apple logolu ekrana geçti lütfen yardım

0 oy
Dün akşam Safari'de güvenli olabileceğinden şüphelendiğim bir sitede gezinirken cihaz bir anda siyah apple logolu ekrana geçti. Yaklaşık 5 saniye sonra tekrar açıldı. cihazım 2 yıllık ve daha önce hiç böyle bir olaya rastlamadım. Bu bir virüs müdür yoksa sistem hatası mı lütfen yardım ediniz.
10, Aralık, 2015 iPad kategorisinde AppleUser01 (5 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy

Yazılımsal bir sorun olabilir. Virüs girme ihtimali neredeyse mümkün değil. Eğer bu sorun nadir gerçekleşen bir durumsa kafanıza takmayın. Hee elektronik cihazda bu tarz sorunlar olabilir. Eğer bu sorun çok sık olursa Cihazınızda yazılımsal bir sorun olabilir. Aşağıdaki yazıdaki işlemleri sırasıyla uygulayın. Her işlemden sonra sorunun düzelip düzelmediğini denetleyin. Eğer hala sorun devam ediyorsa cihazınızı bir servise göstermenizi tavsiye ederim. 

10, Aralık, 2015 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
Teşekkürler Hakan bey beni virüs girme ihtimali çok endişelendirmişti. Çünkü dediğim gibi Safari'den internette dolaştığınızda bazı virüs içerikli reklamlar çok can sıkıyor. Dün akşam da zaten tam bir reklam penceresi açılırken ekran siyahlaşıp apple logosu gözüktü bir an tereddüt ettim eyvah yoksa yanlışlıkla bir yere mi dokundum diye. yine de eğer virüs varsa Reset atmak haricinde yapacağım birşey var mıdır? Çünkü Reset işlemi yoğun iş temposunda vakit ayıramayacağım bir iş.( safari tarih ve çerezleri sildim)
İçiniz rahat olsun. Çerezleri silmeniz yeterlidir. Başka birşey yapmanıza gerek yok.
Teşekkürler :)
Önemli Değil. Ne demek...
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,912 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap
9, Eylül, 2014 iPad kategorisinde tansu8783 (160 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
...