settingsAccountsettings
Menusettings

İphone whatsapp sorunu

0 oy
İphone 6 plusta whatsapp web kullanıyorum ama ekrana webden gelen her mesaj aynı zamanda masada duran telefona da geliyor. mesajlaştığım süre içerisinde telefonun ekranı kapanmıyor bile durmadan mesaj geldiğinden. Bildirim ayarlarıyla falan uğraştım ama düzelmedi, problem neden kaynaklanıyor acaba? Android kullanan arkadaşlarda bu sorun görülmemektedir. Başka iphone ile deneme imkanım olmadı. Yardımcı olursanız sevineceğim :)
8, Aralık, 2015 iPhone kategorisinde kesilen (91 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy

Ben iPhone'umda kullanıyorum. Eğer uygulamanın web sayfası açıksa ve aktifse iPhone'a bildirim gelmemesi gerekiyor. Eğer sayfa aktif değil ve kapalıysa her ikisine de gelir. Hangisinden açarsanız diğerinde mesaj okunmuş olarak işaretlenir. Eğer böyle çalışmıyorsa Whatspp uygulamasını kaldırıp yeniden yükleyerek tekrar deneyin. Eğer bu da sorunu çözmezse cihazınızda yazılımsal bir sorun olabilir. Aşağıdaki yazıdaki işlemleri sırasıyla uygulayın. Her işlemden sonra sorunun düzelip düzelmediğini denetleyin.  

10, Aralık, 2015 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
Sağolun Hakan Bey.
Önemli Değil. Ne demek...
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
4 cevap
0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap
...