settingsAccountsettings
Menusettings

Rehber Yedekleme

0 oy

Telefonuma reset atmadan önce rehberimi yedeklemek için My Contacts Backup'ı yükledim. Yedekledim ve maili gönderdim ama sanırım SMTP sunucuları bunu engelliyormuş, mail gelmiyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

6, Aralık, 2015 iPhone kategorisinde Arrow (5 puan) tarafından soruldu

2 Cevaplar

0 oy
Hangi mail servisini (gmail, hotmail, vs.) kullanıyorsunuz? Bir de rehberinizin boyutu ne kadar gözüküyor. Bazı email servisleri büyük dosyaları engelleyebiliyor. Genelde en sorunsuz gmail oluyor.
7, Aralık, 2015 mustafatan75 (50,026 puan) tarafından cevaplandı
Hotmail kullanıyorum, 138 kb gözüküyor. Az önce gmail hesabıma da gönderdim ama gmaile de mail gelmedi.
Hangi hesabınıza gönderdiğiniz önemli değil, önemli olan hangi hesabınızla gönderdiğiniz. Gmail ile gönderir misiniz ? Ayrıca her iki hesabın gönderilen kutusunu bir kontrol eder misiniz.
Mail penceresinde "kimden" kısmı yok, "bilgi ve gizli" kısmı var sadece. nasıl göndereceğimi anlamadım malesef
Cihazınızdan mail adresi olarak sadece hotmail mi tanımlı? Eğer öyleyse Ayarlar -> Mail, Kişiler, Takvim -> Hesap Ekle menüsünden gmail'i de eklemeniz gerekecek.
Tamamdır hallettim çok teşekkürler :)
0 oy
Hotmail hesabınızı kaldırıp yeniden tanımlamayı deneyin. Eğer hala sorun devam ediyorsa Hotmail'in SMTP desteği sunulmuyor demektir. Bu durumda başka bir mail servisinden mail adresi alıp onu kullanmanızı tavsiye ederim.
7, Aralık, 2015 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
21, Kasım, 2011 iPhone kategorisinde Burakizm (120 puan) tarafından soruldu
–1 oy
1 cevap
...