settingsAccountsettings
Menusettings

iPhone 4s sürüm geri yükleme

0 oy
Arkadaşlar merhaba, 4s cihazımı ios 9'a güncellediğimden beri yüzüm gülmedi.Donma, takılma, arada uygulama kapanması ve de çok iyiymiş gibi iyice komik bir hal alan batarya süresi.Telefonumu ios 8'e geri hatta ios 7'ye döndürmek istiyorum fakat apple'ın imzaları kapatması nedeniyle mümkün değil gibi gözüküyor.Güvenebileceğim bir yol söyler misiniz ya da ios 7 yüklü arkadaşımın telefonunun yedeğini alıp benim telefonuma yükleyebilir miyim?Önerileriniz?
18, Kasım, 2015 iPhone kategorisinde interscope (3 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Cihazınızı alt sürümlere yüklemenizin tek yolu jailbreak adı verilen cihazınızın sistemini kıran, Apple'ın tavsiye etmediği bir işlemi uygulamaktır. Bundan sonra iOS 8 ya da iOS 7'de shsh adı verilen band kaydı yedeği gerekiyor. Bu yedek de normal kullanıcılarda bulunmaz. İstanbulda iseniz Eminönü Doğubank'ta bu işlemi ücret karşılı yapan telefoncular var. Başka türlü alt sürümlere inmeniz mümkün değil.
18, Kasım, 2015 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
Teşekkür ederim cevabınız için
Önemli Değil. Ne demek...
aynı şekilde ben de sorun yaşıyorum wifi simgesi kafasına göre gidiyor olduğu zamanda wifi ye bağlanamıyorum yapılabilecek bir şey var mı ?
Cihazınızda yazılımsal bir sorun olabilir. Aşağıdaki yazıdaki işlemleri sırasıyla uygulayın. Her işlemden sonra sorunun düzelip düzelmediğini denetleyin. Eğer hala sorun devam ediyorsa cihazınızı bir servise göstermenizi tavsiye ederim.

http://www.iphoneturkey.com/2013/11/iphone-ve-ipadde-reset-sifirlama-islemleri.html
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,906 soru

32,022 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap
0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap
...