settingsAccountsettings
Menusettings

iCloud geri yükleme yapamıyorum

0 oy
Öncelikle merhaba. Dün akşam telefonumu icloud üzerinden yedekleyip tüm içerikleri sıfırladım. Kurulum için başladığında icloud yedeklemesinden tekrar yüklemek istedim. Dün akşamki yedeklemeyi görüyorum yedeği yüklemek için basıyorum ve kalan süre:hesaplanıyor ibaresi ilerlemiyor geri yükleme yapmıyor. Akşamdan beri 3 tane wi-fi bağlantısı değiştirdim ama gene olmadı. Dün akşamdan yedeklemeyi yüklemesi için bıraktım sabah aldığımda daha hala aynı yerdeydi. İnternetten iclouda girdiğimde yedeklemeyi ve yedekleme büyüklüğünü görebiliyorum. Konuda yardım debilecek varsa şimdiden teşekkür ederim.

ios9.1 iphone5
29, Ekim, 2015 iPhone kategorisinde headworks (19 puan) tarafından soruldu

1 cevap

–1 oy
Cihazınızı bir daha fabrika ayarlarına döndürüp tekrar yedeğinizi yüklemeyi deneyin. Bir seferinde bana da öyle olmuştu ve bu şekilde çözmüştüm.
29, Ekim, 2015 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
Benimde aynen iphone 5 var aynı sorun bendede var icloud yedeği olduğu halde yedekleme geri yüklenmiyor diye uyarı veriyor Yani sorun ios 9 çıktığından beri var
Size mevcut bütün çözüm yollarını yazmıştım Doğan bey. Eğer o işlemler sorunu çözmediyse ya alınan yedekte bir sorun olabilir ya da dediğiniz iOS 9 ile ilgili bir sorun olabilir ama böyle bir durum olsa ben iOS 9’dan sonra 3 kez yedekten geri yükleme yaptım ve sorun yaşamadım bu yüklemelerde.
Hakan bey Bu konuda Apple destek bölümünü aradım Sağolsunlar Araştırma Yaptılara Ve bu sorunun Yedeğinizde eski Backup var dediler ve bana Bilgisayarınız Varsa Bu sorunu Çözeriz dediler Ama bilgisayarı Olmadığı için Yapamadım
Anladım. Bilgilendirme için teşekkürler.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,912 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap
9, Ekim, 2015 iPhone kategorisinde Doğan63 (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
7, Ekim, 2015 iPhone kategorisinde Doğan63 (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
14, Haziran, 2015 iPhone kategorisinde floydjam (8 puan) tarafından soruldu
...