settingsAccountsettings
Menusettings

MacBook'ta uygulama güncellenmiyor

0 oy
Merhaba, Yosemite yüklüyken de güncelleyemiyordum iPhoto uygulaması, bugün El Capitan yükledim sorunun giderileceğini düşünerek; ama, maalesef yine hata veriyor güncelleme. Ne yapmam gerek? Teşekkürler.  http://i.hizliresim.com/NWbaLP.png
6, Ekim, 2015 Mac kategorisinde gonulkunlu (18 puan) tarafından soruldu

2 Cevaplar

0 oy
iPhoto uygulaması artık yok, yerine Photos (Fotoğraflar) var.
6, Ekim, 2015 june8 (529 puan) tarafından cevaplandı
peki neden hâlâ güncelleme yapılması gerektiği bilgisi gözüküyor?
Nedenini bilemiyorum. Fotoğraflar uygulamasını indirin, ilk çalıştığında fotoğraflarınızı kendi kütüphanesine transfer edecektir.
fotoğraflar uygulaması default olarak vardı zaten macbookumda. başka bir iphone'u bağladığımda içindeki fotoları aktarmam için iphoto'ya ihtiyacım vardı. neyse teşekkürler.
0 oy
iPhoto uygulamasını kaldırın. Merak etmeyin bu uygulama foto arşivinizi silmeden uygulamayı kaldıracak. Daha sonra Appstore'dan yeniden indirmeyi deneyin. Bazen bu tarz güncelleme sorunları olabiliyor. iPhoto kurulduktan sonra iPhoto uygulamasını açaraken ALT tuşuna basın. Açılan ekranda Arşivi Seç kısmını tıklayın ve Resimler klasöründeki iPhoto Arşivini seçin. Bu şekilde indirdiğiniz uygulama mevcut arşivinizle birlikte açılacaktır.
6, Ekim, 2015 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
http://i.hizliresim.com/48ZBrJ.png yeniden indiremedim? uygulama gözükmüyor seçenekler arasında?
Eğer daha önceden indirdiyseniz Satın Alınanlar kısmında olacaktır. Bu kısımdan indirin. Apple, fotoğraflar uygulamasını getirdiğinde iPhoto'yu Appstore'dan kaldırdı. Daha önceden satın alanlar indirip kullanabiliyorlar sadece.
Teşekkür ederim deneyeceğim.
Önemli Değil. Ne demek...
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,912 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap
15, Haziran, 2014 Mac kategorisinde Zel (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
20, Kasım, 2012 App Store kategorisinde RispeTT0 (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
24, Aralık, 2015 iPhone kategorisinde ufou (3 puan) tarafından soruldu
...