settingsAccountsettings
Menusettings

WiFi ağında kopma oluyor.

0 oy
Arkadaşlar iPhone 6 da wifi ye bağlandığımda herhangi bir sorun yoktur gayet normal bir şekilde internete girebiliyorum. Ama ekranı kilitlediğim zaman yaklaşık 1-2 dakika sonra WiFi ağı kopuyor. Herhangi bir bildirim veya whatsapp tan mesaj gelmiyor. Ama tuş kilidini tekrar açtığımda wifi ağına bağlanıyor o zaman bütün bildirimler geliyor. Hücresel veriyi açtığımda ise böyle bir problemle karşılaşmıyor. Bu arada modem markası zyxel p-600 series.
5, Ekim, 2015 iPhone kategorisinde babel_hope (7 puan) tarafından soruldu

1 cevap

+1 oy
 
En İyi Cevap
iPhone"ların ilk modellerinden bu yana cihaz kilit moduna geçtikten sonra kablosuz ağ bağlantısı kesiliyor. Bu bütün iPhone'larda böyledir. Bunu için aynı zamanda hücresel verinin açık olması bildirimleri zamanında almanızı sağlayacaktır, Bunu engellemenin yolu yoktur.
6, Ekim, 2015 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
6, Ekim, 2015 babel_hope tarafından seçilmiş
Hadi ya saçma birşeymiş paketim biterse be olacak acaba. Bende ilk defa bi iPhone kullanayım dedim ama her neyse cevabınız için teşekkürler
jailbreaklıysa telefonunuz engelliye bilirsiniz araştırırsanız basit bir programla hal oluyor
Önemli değil. Ne demek...
Hocam sorun modemdeymiş. Başka modemle denedim şuan tuş kilidinde WiFi kopmuyor.
Aktif devam eden bir işlem varsa bağlantı kesilmediği için siz öyle zannediyorsunuz. mail denetlemesi, yedekleme, icloud senkronizasyonu gibi arka planda çalışan işlemler devam ederken tuş kilidine aldıysanız o işlem bitene kadar wi fi ağından kopmuyor. Bitirdikten sonra kopuyor.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
18, Aralık, 2015 iPhone kategorisinde eray0791 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
18, Eylül, 2015 iPhone kategorisinde asdfg8 (25 puan) tarafından soruldu
...