settingsAccountsettings
Menusettings

fotograf yayınım ve i cloud

0 oy
merhabalar,büyük bir sorunum var.Öncelikle Fotograf yayınımında sadece fotograflar mı bulunuyor yoksa videolarda bulunuyor mu? benim kimliğimin açık oldugu bir cihazda fotograflarımız karışmamışken daha sonradan ben icloudumu fotograflara kapattığımda eski fotograf veya videoların onun cihazına gitme gibi bir olasılıgı var mı? yani şu an da giriş yaparsa benim i clouduma benim telefondan sildiğim eski fotografları ve videoları görebilir mi? cevaplarsanız memnun olurum şimdiden teşekkürler...
19, Eylül, 2015 iPhone kategorisinde aysu (18 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Fotoğraf yayınında sadece fotolar bulunuyor. Videolar eklenmiyor. Siz Fotoğraf Yayını özelliğini kapatııktan sonra eğer Ayarlar>>Fotoğraf ve Kamera menüsünde bulunan iCloud Fotoğraf Arşivi ve iCloud Fotoğraf Paylaşma özelliği de kapalıysa diğer cihazlara çektiğiniz foto ve videolar gönderilmez. Fotoğraf yayını özelliği kapatıldığında bu fotolar hem cihazdan hem de sunucudan silinir. iCloud Fotoğraf Paylaşma özelliğinde de bu durum aynıdır. Bunun tek istisnası iCloud Fotoğraf Arşivi özelliğini kullanırken kapatırsanız sunuculardaki fotolar silinmez. Bu fotolar ve sunucudaki bütün fotoları www.icloud.com adresinden Apple kimlik ve şifresi ya da icloud kimlik şifresiyle giriş yaparak da silerek içinizin tamamen rahatlamasını sağlayabilirsiniz.
21, Eylül, 2015 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,912 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

...