settingsAccountsettings
Menusettings

facetime de nasıl numara değiştiririm

0 oy
ben ikinci el iphone 5 aldım ve facetime kullanmak istiyorum facetime giriş yaptığımda aramıyor ayarlar kısmından açıp kapattım yine birşey değişmedi telefonu açıp kapattım yine değişmedi. sizle buralardan iletişime geçilebilir yazıyor ve 2 telefon numarası bir eposta vardi bunlar bana ait değil birde altında yeni eposta ekleyin var epostamı ekledim yine birşey değişmedi sanırım çnemli olan numaram ama numara için yeni numara ekle şıkkı yok benim ya yeni numara eklemem lazım yada var olanları değiştirmem lazım bunun için ne yapabilirim. acil cevap verirseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler iyi günler..
27, Temmuz, 2015 iPhone kategorisinde nevinkobak (3 puan) tarafından soruldu
Sorunu çözebildiniz mi

1 cevap

0 oy
Yeni numara eklemek için ekleyeceğiniz numaranın sim kartını cihaza takmanız ve ondan sonra özelliği açmanız gerekiyor. Sim kart takılmadan telefon eklemeye izin verilmiyor. Tanımlı mail hesaplarından size ait olmayanları iptal etmek için aşağıdaki sayfadan apple kimlik ve şifrenizle giriş yapıp buradan hesapları silebilirsiniz...

https://appleid.apple.com
28, Temmuz, 2015 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,916 soru

32,024 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap
19, Eylül, 2015 iPhone kategorisinde OkanKonucuk (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
27, Haziran, 2015 iPhone kategorisinde Akahve (5 puan) tarafından soruldu
...