settingsAccountsettings
Menusettings

MacBook'da Yahoo hesabıma bağlı kişiler senkronize olmuyor

0 oy
Merhabalar,

iphone 5'imde yanlışlıkla bir arakişilerim için default olarak Yahoo hesabım ayarlamışım. bu nedenle iphone'de Yahoo hesabımıda kişiler mevcut. ancak bunlarım bir kısmı macbook kişilerimde görülmüyor.

Özetle iphone ve Macbook Yahoo hesaplarımının senronizasyonunda bir sıkıntı mevcut. bu konuyu nasıl aşabilirim?
27, Haziran, 2015 Mac kategorisinde Lachin (14 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Bana sorarsanız en sağlıklı çözüm apple cihazlarınızda rehber aktarımı açısından icloud servisini kullanmanızdır. Bunun için bana sorarsanız aşağıdaki yazıdaki işlemle telefonunuzda rehberin tam yedeğini alın ve mail adresinize gönderin. Daha sonra rehberinizdeki bütün kayıtları silin ya da Ayarlar>>Mail, Kişiler, Takvimler menüsünde tanımlı mail hesaplarınızın hepsinde bulunan Kişiler kısmını kapatın. Bundan sonra Ayarlar>>iCloud menüsünden Kişiler seçeneğini aktive edin. Daha sonra mailinize gönderdiğiniz yedek dosyasını tekefonunudan açın ve yeni kişi yarat seçeneğiyle tek hamlede hepsini kaydedin. Bu işlemden sonra artık Mac'inize bütün kayıtlarınız en kısa zamanda aktarılır. Seçim sizin. Diğer servislerde bu tarz aksamalar genelde mail servisinin apple cihazlarına gerektiği gibi ayak uyduramamasından ve adaptasyon sağlayamamasından kaynaklanıyor.

http://www.iphoneturkey.com/2011/07/my-contacts-backup-ile-adres-defterinizi-kolayca-yedekleyin.html
27, Haziran, 2015 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

...