settingsAccountsettings
Menusettings

ACİLL HEM DE EN ACİLİNDEN

0 oy
Beyler çok acil ve ciddi bir sorunla karşı karşıyayım lütfen yardım ediniz. Abi'm bir Iphone 5c kullanıcısı, bugün onun telefonundan bir mail göndericektim ama mail yanlış falan diyordu. Bende ayarlardan; "mail, kişiler, takvimlere" girdim. Daha sonra hotmail yazan yere girip hesabı sil dedim. Ve yeni mail hesabı yükledim. Fakat Abi'm daha sonra telefona girdiğinde notların belli bir kısmının silindiğini farketti. Sonra biraz araştırma ile benim sildiğim mail hesabı yüzünden olduğunu farkettik, sonra mail Hesabını geri yükledik ama notlar yüklenmedi. iCloud kısmında da notların yedeklemesi kapalıymış yani bu yollada geri getiremedik. Ve telefon hiç bi zaman iTunes aracılığı ile yedeklenmediği için bu Yöntemde işe yaramadı. Adamın bütün şifre not vs aklınıza gelebilecek bütün herşeyi gitti Allah rızası için bilen birisi yardım etsin kendimi çok suçlu hissediyorum. Yapacağınız öneriler için şimdiden teşekkürler.
14, Haziran, 2015 iPhone kategorisinde kivirciksakal5 (3 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Cihazda Ayarlar>>iCloud mensüsünde bulunan Notlar kısmının yanındaki butonu aktive edin. Daha sonra cihazda Ayarlar>>Mail, Kişiler ve Takvimler menüsünden notların kayıtlı olduğu mail ayarlarına girin ve burada da Notlar kısmını aktive edin. Bu aşamadan sonra eğer notlar o mail servisinin sunucularında kayıtlıysa geri yüklenecektir. Ayrıca abiniz bu notlara internet tarayıcısından mail hesabına giriş yaparak notlar kısmından görüntüleyebilir.

Eğer notlar mail servisinde kayıtlı tutulmuyorsa iTunes ile yedek aldıysanız aşağıdaki işlemi

http://www.iphoneturkey.com/2014/01/itunes-iphone-ipad-yedekleme-backup.html

iCloud ile yedek aldıysanız aşağıdaki işlemi uygulayın.

http://www.iphoneturkey.com/2014/02/icloud-yedeklemesi-hakkinda-bilinmesi-gerekenler.html

Eğer yedeğiniz yoksa aşağıdaki 2 uygulama bizzat test etmemekle birlikte silinen verileri geri getirebildiğini vaadediyor. Bu uygulamaları denemenizi tavsiye ederim. Eğer bu uygulamalar da işe yaramazsa yapabileceğiniz birşey yok maalesef...

http://www.wondershare.com/data-recovery-mac/mac-iphone-data-recovery.html

http://www.datarecoveryforiphone.com/ios-data-recovery.html
16, Haziran, 2015 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
Teşekkürler deneyeceğim
Önemli Değil. Ne demek...
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,916 soru

32,024 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
0 cevap
25, Ağustos, 2016 iPhone kategorisinde Sartre (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
1, Eylül, 2015 iPhone kategorisinde samet2008 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
21, Şubat, 2015 iPhone kategorisinde Blueunicorn (7 puan) tarafından soruldu
...