settingsAccountsettings
Menusettings

App Store'dan uygulama indiremiyorum.

0 oy
Dün akşam App Store'dan bir uygulama indirmek istedim.İndir tuşuna bastığımda imleç dönmeye başladı sonra tekrar başa döndü indir yazısı çıktı.İndirmiyordu ama hata da vermiyordu.Bir kaç yerde araştırdım burası da dahil çeşitli çözümler buldum.Apple kimliğimden çıkış yapıp telefonu kapattım,DNS değiştirdim,Ağ Ayarlarını sıfırladım ama nafile.Hiç bir uyarı vermiyor sadece öyle kalıyor.Lütfen yardım edin.Şimdiden teşekkür ederim.
5, Haziran, 2015 App Store kategorisinde MrAvci70 (98 puan) tarafından soruldu
kardeşim yapman gerekn sadece 2 şey var kesin çözüm istiyorsan başka işler senin sorununu çözmez.1. si ya telefonunu güçlü ve hızlı bir wifi ağına bağlayıp yazılımını güncelleyeceksin ya da telefona yedekleme yapıp tüm  ayarları sıfırlayıp yeniden başlaticaksın emin ol sorun 100 de 100 çözülür..
Eyvallah kardeşim cevabın için de baya geçti işin üstünden

1 cevap

0 oy

 

1) İlk ihtimal apple sunucularındaki geçici arızalar bu duruma sebep olabiliyor. Apple, bir müddet geçtikten sonra bu sorunu çözdükten sonra indirebilirsiniz. 

2) İkinci ihtimal de bu sorun genelde satın almış olduğunuz ücretli bir içeriğin ücretini apple sizden tahsil edemediği zamanlar bu ücreti tahsil edene kadar ücretsiz dahi bir içerik indirmenize izin verilmez. Ayrıntılı bilgi ile ilgili aşağıdaki yazılara göz atın.

http://www.iphoneturkey.com/2013/03/apple-kimligi-ve-kredi-karti-kullanimi-hakkinda-sik-sorulan-sorular.html

http://www.iphoneturkey.com/2011/09/itunes-app-store-satinalma-gecmisi-sorunlari-ve-itiraz.html

Eğer böyle bir durum söz konusu değilse aşağıdaki yazı ile sorununuzu apple destek görevlilerine iletin.

http://www.iphoneturkey.com/2014/04/apple-support-destek-servis-garanti-telefon.html

3) 3. İhtimal cihazınızda yazılımsal bir sorun olabilir. Aşağıdaki yazıdaki işlemleri sırasıyla uygulayın. Her işlemden sonra sorunun düzelip düzelmediğini denetleyin. 

http://www.iphoneturkey.com/2013/11/iphone-ve-ipadde-reset-sifirlama-islemleri.html

5, Haziran, 2015 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
2.ihtimalin kesinlikle olmadığını düşünüyorum çünkü son satın aldığım içeriklerin makbuzu biraz geç olmakla beraber Cumartesi gelmişti.Ayrıca bunu sadece uygulama indirmeye çalışırken değil App Store'a Apple kimliğimle giriş yaparkende aynısını yapıyor.İki gün daha bekleyeceğim hala geçmezse iCloud'da yedeğim var zaten sıfırlamak zorunda kalacağım.
Siz bilirsiniz.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,912 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
2 cevap
...