settingsAccountsettings
Menusettings

iphone 4 bilinmiyen sorun

0 oy

Merhaba arkadaşlar telefonun sürümünü 6.3 ceviriken olan bir şey sonra ios  7 cevirdim ama şimdi böyle diyor hiç acılmıyor telefon sürüm atmaya calışınca 3194 hatasındanda başka bişi alamıyorum artık nolur yardım edin 

http://i.hizliresim.com/BMLglV.png

http://hizliresim.com/g5ORNb

26, Mayıs, 2015 iPhone kategorisinde leskabat (3 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Etkinleştirme için cihazınızda sim kartı takılı olması gerekiyor. Halbuki eklediğiniz fotoda sim yok şeklinde yazıyor. Sim kartı taktığınız halde sorun devam ediyorsa ilk ihtimal apple sunucularında geçici sıkıntılar yaşanabiliyor. Bir müddet sonra tekrar deneyin. Eğer etkinleştirme aşamasını hiç aşamıyorsanız cihazınız sim kilitli bir cihaz olabilir. Eğer cihazınız sim kilitliyse yazılımdan iyi anlayan bir telefoncuya götürmeniz gerekiyor. cihazınız sim kilitli olduğu için bu telefoncu jailbreak işlemi ile bu kilidi geçici olarak aşabilmektedir. ama bu işlemden sonra güncelleme yapmamalısınız. çünkü aynı duruma geri dönersiniz. diğer işlem de kalıcı olarak sim kilidini kaldırma işlemidir. bu işlem sadece amerika sim şebekelerinin sim kilidi koyduğu cihazlar için geçerlidir. bu sim şebekesine verilecek bir dilekçe ile bu kilidi kalıcı olarak kaldırabiliyorsunuz. bu işlemden sonra rahatlıkla güncelleme yapabiliyorsunuz. iki işlemi de istanbul'da iseniz eminönü doğubank'ta yapan yerler var. tercih sizin.
26, Mayıs, 2015 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,912 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap
24, Kasım, 2013 iPhone kategorisinde aslialtan (240 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
...