settingsAccountsettings
Menusettings

İphone 6 - app store da güncelleme bildirimi uyarısı gitmiyor

0 oy
App Store da güncelleme bildirimi aldıktan sonra itunes ten günceleme yapıyorum eşzamanlıyorum ancak uyarı gitmiyor. ancak 1 den fazla güncelleme varsa diğerlerinin uyarısı gidiyor 1 tane kalınca gitmiyor güncelle butonu aç olarak değişiyor. Uygulamayı açıyorum ancak yine gitmiyor. İphone 3 kullanıyorudum 1 ay önce İphone 6 aldım eşzamanlamıştım acaba ondan mı diye yazılımı yeniden yükledim olmadı itunesi sildim yükledim olmadı programları sildim yeniden indirdim yükledim. Lütfen yardımcı olurmusunuz
24, Nisan, 2015 iPhone kategorisinde Sami Y. (5 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
İlk olarak cihazınızı kapatıp açın ve tekrar deneyin.

Eğer sorun çözülmezse ikinci olarak Ayarlar>>iTunes Store/Appstore menüsüne girin ve apple kimliğinizin üzerine basın ve çıkış yapın. Daha sonra aynı kısımdan yeniden giriş yapın. Tekrar güncellemeyi deneyin.

Eğer bu işlem de sorunu çözmezse cihazınızda yazılımsal bir sorun olabilir. Aşağıdaki yazıdaki işlemleri sırasıyla uygulayın. Her işlemden sonra sorunun düzelip düzelmediğini denetleyin.

http://www.iphoneturkey.com/2013/11/iphone-ve-ipadde-reset-sifirlama-islemleri.html
24, Nisan, 2015 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER. SORUNU ÇÖZERSEM BİLGİ VERİRİM
Önemli Değil. Ne demek...
Aynı sorunu ben de yaşadım. Dediklerinizden yola çıkarak. Önce kimliğimi unut dedim olmadı. Sonra uygulamayı sildim. Telefonu yeniden başlattım. App Store a girdim ve güncelleme sekmesine geldim oradan bu telefonda olmayan sekmesini seçtim. Silmiş olduğum program ve oyunları tekrar yükledim. Sorun çözüldü. Teşekkür ederim.
ama hangi programları sildiniz bu uarısı gitmeyenleri mi? ancak her an için uyarısı olan uygulama değişiyor bu kez öncekiler değil de sonra ki güncelleme gelenlerin uyarısı kalıyor. Telefondan yaparsak güncellemeleri bir sıkıntı yok ancak bilgisayardan itunes ile yaparsak yarı gitmiyor
Merhaba. Bilgisayar üzerinden güncelleme yapmadım. O yüzden. Yanlış aktarım yapmak istemem. Benim karşılaştığım sorun. Telefonumdan App Store a girdiğimde 4 uygulama için güncelleme uyarısı vermesi idi. Bu uygulamaları güncelle dediğimde güncelliyordu. Fakat bildirim ikonu App Store simgesi üzerinden gitmiyordu. App Store a girdiğimde en sağ sekmede bulunan güncelleme sekmesinde 4 ikonunuine çıkıyordu. Ben de güncelleme yapacağı 4 uygulamayı sildim. Sonra telefonu kapatıp açtım. App Store a tekrar girip güncelleme sekmesine geldim buradan bu telefonda olmayan sekmesini seçtim. Sildiğim programları buluttan tekrar geri çağırdım. Tabi ayarlarım gitmişti. (Ziraat bankası uygulamasında hesap no otomatik doluyordu onu unutmuş. Watsapp tüm ayarları - kullanıcı adı vb. Tekrar yaptım) bu programları geri çağırdığımda güncelleme ikonu çıkmadı.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,910 soru

32,023 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
21, Eylül, 2013 iPhone kategorisinde pravijx (340 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
9, Kasım, 2015 iPhone kategorisinde hakan21 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
...