settingsAccountsettings
Menusettings

Merhaba, telefonumun sağ kulaklığından sol kulaklığa göre daha az ses çıkıyor; ne yapabilirim?

0 oy

Merhaba, ayarlara baktım sesin dağılımı iki kulaklığa eşit ama sağ kulaklıktan  daha az ses geliyor.Sesin çıkmaması ya da bozuk gelmesi gibi bir durum yok sadece ses oradan daha az çıkıyor. Arkadaşıma da sordum o da aynı şeyi söyledi.Yani sağ kulağımda da sıkıntı yok.smiley Ne yapabilirim ?

21, Nisan, 2015 iPhone kategorisinde Siyat (5 puan) tarafından soruldu
Onun cözümü basit hocam garantiye yollamana gerek yok. Bildimiz iğneyi al ustundeki metal koruma tabakası var ön yuzunde onu cıkart sorun duzelıyor. BANADA aynısı olmusdu sol kulaklıkdan ses cok az gelıyordu ıyıce baktım ınceledım ortadakı kısmı kulagıma dayayınca ses cok gelıyordu ama ön yuzundekı kısma dayadımda ses cok az gelıyordu bende iğne ile 2 tarafın metallarını soktum sımdı ses eskısınden de super..
Sana tesekkur etmek için kayit oldum kardesim aklima gelmisti ama bukadar etki edecegini dusunmemistim, çok tesekkurler.
Krdsm sirf tesekkr etmek jcin kayt oldm saolasin kulaklarim patlicakti ilkte

2 Cevaplar

0 oy
Ayarlara girin genele tıklayın alta erişebilirlik var ona tıklayın aşağa inin sol sağ var tam ortalayın
21, Nisan, 2015 mrtyildz (766 puan) tarafından cevaplandı
0 oy
Eğer dinlediğiniz müzikler stereo müzikse ve kulaklığın sadece belli bir yönüne daha ağırlık veren bir müzikse bu durum normaldir. Diğer yandan cihazınızda Ayarlar>>Genel>>Erişilebilirlik menüsünde  ses dengesi çubuğunda bulunan daireyi tam sol ile sağın ortasında konumlandırıp tekrar deneyin. Eğer bu da sorunu çözmezse kulaklığınızı servise göstermenizde fayda var.
21, Nisan, 2015 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,916 soru

32,024 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap
13, Şubat, 2014 iPhone kategorisinde emreee27 (212 puan) tarafından soruldu
...