settingsAccountsettings
Menusettings

i cloud hesabı doğrulanmamış mail hesabında takılı kaldı

0 oy
merhabalar efendim..iphone 6 kurulum yaparken eşimin mail adresini apple kimliği yapacaktık.lakin sonuna kadar geldikten sonra kurulumda mail adresini eksik yazmak suretiyle yanlış yazdığımı anladım dolayısıyla mail yoluyla doğrulama yapamadım.sonra kendi apple hesabıma geçerek kurulumu yaptım.sonra eşimin doğru adresini kimlik olarak oluşturdum.lakin i cloud doğrulanamamış kimlikte kaldı çıksan çıkmıyor çünkü öyle bir kimlik yok kendince bana şifre sorup duruyor.apple store de  her yerde yeni kimlik var( icloud hariç) sıfırlama yapayım dedim orda da olmayan şifreyi sordu sıfırlayamadım.ne yapmalıyım ?
19, Şubat, 2015 iPhone kategorisinde tuncell (7 puan) tarafından soruldu

1 cevap

+1 oy
 
En İyi Cevap
Oluşturulmayan hesaptan şifre istenmemesi gerekiyor. Şifre oluşturulduysa hesap var demektir. Hesabınızı şifresini aşağıdaki linkten resetlemeniz gerekiyor. Bu mail hesabına ulaşmak için bu hesabın ilişkşlendirildiği apple kimliği ile (muhtemelen eşinizin kimliğidir.) giriş yapıp mail kısmına girip buradaki şifre resetleme mailine girerek yeni şifre belirleyip daha sonra belirlenen şifre ile cihazdan iCloud hesabınızdan çıkış yapmanız gerekiyor. yaşadığınız sorun için sıfırlama çözümden ziyade sorun getirir. Bu nedenle tavisye etmem.

http://support.apple.com/kb/PH2617?viewlocale=tr_TR

http://www.iphoneturkey.com/2013/10/icloud-iphonemu-bul-etkinlestirme-kilidi-ve-ikinci-el-cihazlar.html
20, Şubat, 2015 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
20, Şubat, 2015 tuncell tarafından seçilmiş
çok teşekkür ederim fake hesabın parolasını maile yollamadan güvenlik sorularını cevaplayarak sıfırladım ve dediğiniz gibi çıkış yaptım sıkıntı yok çok şükür..çok teşekkür ederim..
Önemli Değil. Ne demek... Sorunu Çözdüğünüze sevindim.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
3 cevap
31, Ağustos, 2014 iPhone kategorisinde sorucevap (270 puan) tarafından soruldu
...