settingsAccountsettings
Menusettings

Ios 8 müzik video programı

0 oy
Iphone 5 bilgisayara bağlamadan "free music downloader" appi ile müzik video indirebiliyordum fakat ios 8 e geçince app açılmamaya başladı. Ios 8 e göre hem video hem müzik indirebileceğim bir app önerebilir misiniz ? Ücretli de olabilir.
2, Ocak, 2015 iPhone kategorisinde Yetking (420 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
 
En İyi Cevap

Video İndirme İçin Aşağıdaki Linkteki Uygulamayı Uzun Süredir Kullanıyorum ve Çok Memnunum.

https://itunes.apple.com/tr/app/insta-tube-player-hd-free/id836481394?l=tr&mt=8

Müzik İndirme İçin de Aşağıdaki Uygulama İşinize Yarayacaktır. 

https://itunes.apple.com/tr/app/downloader-for-soundcloud/id714180057?l=tr&mt=8

2, Ocak, 2015 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
3, Ocak, 2015 Yetking tarafından seçilmiş
Hakan bey çok teşekkürler. Tarayıcısı olan bir app var mı ? Önceki kullandığım appda tarayıcı vardı ve dilediğim yere girip download edebiliyordum. Türkçe yabancı her türlü şarkıyı buluyordum
Bu tazr uygulamalar çok sağlıklı çalışmaz ama araşturayım. Eğer bulabilirsem buradan size haber veririm. Ayrıca uygulamanızın çalışmamasının nedeni muhtemelen iOS 8 ile uyumlu olmadığındandır. Eğer sık güncellenen bir uygulama ise bir süre sonra tekrar güncelleme alıp çalışır hale gelebilir. Takip kalmanızı öneririm.
Aslında müthiş bir uygulamaydı mp3 sitelerinden bile müzik indiriyor hd kalite film indiriyordum tek uygulamada. Aksine çok güncelleme olmadı app store dan kalktı ama bn silmediğim için kullanabiliyordum şimdi ios 8 e geçince çalışmamaya başladı. Nette uygulamanın nasıl olduğuna dair link buldum buna benzer bir uygulama bulabilirseniz çok memnun kalırım
http://m.youtube.com/watch?v=W5ZU_ZzdzqI
Bu anlattığınız özellikteki bir uygulama güncelleme alsa bile Apple'ın kontrolünden geçemeyecektir. Daha önce nasıl geçmiş bilemiyorum ama telif haklarını ihlal eden şekilde müzik ve içerik indirme yasak olduğu için bu tarz bir uygulama bulmanız çok zor. Size tavsiye etttiğim indiriciler Soundcloud'da telif hakkı istemeyen kullanıcıların müziklerini indirdiği için Apple'ın onayından rahatlıkla geçiyor. Bu nedenle böyle bir uygulama bulmanız çok zor ama yine de bakacağım.
Evet gerçekten zor gibi görünüyor. Bir çok uygulama deneyip baktım ama istediğim gibi değildi. Sizin önerdiğiniz fena değil ama eski uygulamadaki müzikleri pc ye atmıştım buradan uygulamaya attığımda görmüyor 150 ye yakın müzik vardı başka bir uygulamaya ihtiyacım var özellikle pcden ifunbox ile attığımda klasör olarak görmesi klasörde de şarkıları istediğim gibi sıralayabileceğim bir uygulama arıyorum. Açıkcası çok teferruatlı bir şey istiyorum ama önceden ufak bir aramayla şuan kullanamadığım uygulamayı senelerdir kullanıyordum.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,912 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap
24, Mayıs, 2014 App Store kategorisinde FB_35_1907 (120 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap
8, Mart, 2014 iPhone kategorisinde 1brahimbudak (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
...