settingsAccountsettings
Menusettings

kullanılabilirlik kapasitesinde sorunvar

0 oy
iphonemdaki bütün fotorafları silmeme ragmen hiç yer boşalmadı ve bilgisayara bağlıyıp itunes dan bakıncada 300 tane fotoraf görünüyor ayrıca nerdeyse bütün uygulamalarımı silmeme r4ağmen onlardada hiç azalma görünmüyor. ve bilgisayarda bilgisayarıma girince iphone un içine girince büssürü klasör çıkıyo ve her klasörde sadece 1 fotoraf var. telefonum 16 gb olmasına rağmen sadece 4 gb kullanıla bilir görünüyo ve okadar yer kaplıcak hiç bişey yok. ve o dosyaların içinde silinemeyen yerel diskler var.
23, Aralık, 2014 iPhone kategorisinde rendacabuk (140 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Cihazınızda Ayarlar>>Genel>>Kullanım>>Saklama Alanı Başlığı Altında Bulunan Alanı Yönet menüsüne girin ve cihazınızda yer kaplayan uygulamaları görüntüleyin ve buradan yeri kaplayan uygulama ya da dosyaları toplu olarak silin.
23, Aralık, 2014 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
bu çözüm olmadı maalesef tüm gereksiz programları sildim ancak benim sıkıntım fotoğrafları silmiş olmama rağmen hafızada görünmeyen bir yerde tutulduğunu düşünüyorum görünen 52 resim ama var ama itunesda  394 görünüyor nasıl olabilir bu ve birde fotoğrafları bilgisayara aktarırken oluşan klasörde 6-7 tane yerel disk oluşuyor silmek istiyorum silinmiyor bu neden kaynaklanır nasıl silebilirim ??
Çözüm olmadı diyorsunuz ama size kısayolunu verdiğim menüde Fotoğraflar menüsü altında ne kadar disk alanınız işgal ediliyor görünüyor. Onu kontrol ettiniz mi? Eğer size verdiğim kısayoldaki listede Fotoğraflar kısmı görünmüyorsa cihazdaki bütün fotolar silinmiş demektir. Eğer burada Fotoğraflar menüsü görünüyorsa demek ki sildiğinizi zannettiğiniz fotolar cihazınızda bulunuyor olabilir. Eğer fotolarınızın bazılarını bilgisayardan yüklemişseniz bu fotolar cihaz içerisinden silinemiyor. Bu silme işleminin aşağıdaki linkten nasıl yapılacağına gözatabilirsiniz.
http://www.iphoneturkey.com/2012/02/iphone-ipad-ve-itunesta-silme-islemleri.html
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

...